Virtuves mēbeles

Mūsu top 10 skatītākie virtuves mēbeļu projekti!

Mūsu top 10

Mēs Skandināvu virtuves esam vietējie Latvijas ražotāji. Ar daudzu gadu pieredzi spējam realizēt neskaitāmus, dažāda līmeņa projektus. Sadarbojamies tikai ar labākajiem ārzemju uzņēmumiem no Vācijas, Šveices, Itālijas un citām valstīm. Komunicējam viegli, strādājam ātri un efektīvi, lai klientam būtu tikai labākā pieredze ar mums. Katrs mūsu darbinieks ir aizrauts un motivēts savā darba jomā, tādēļ spējam attīstīties un pārvarēt šķēršļus ar smaidu sejā! Šodienas rakstā varat aplūkot mūsu top 10 mēbeļu projektus kuri visvairāk pievērsuši musu potenciālo klientu uzmanību!

DEMO virtuve Hoffman rezidencē.

Tumšas virtuves mēbeles  no raksta mūsu top 10

Šis ekskluzīvais virtuves projekts atrodas daugavas kreisajā krastā. Virtuve ieturēta mūsdienīgā minimālisma stilā. Tās aukšdaļā izmantoti divu līmeņu plaukti kas padara to īpaši ietilpīgu. Projektā izmantots tumšo toņu sajaukums ar gaišām koka fasādēm, kas pieskaņotas grīdai. Virtuve vizuāli papildina un akcentē mājokli sasniedzot ekselences virsotni. No dzīvokļa paveras brīnišķīgs panorāmas skats uz Rīgas vecpilsētu. Vairāk par šo projektu lasīt šeit!

FENIX fasādes – trends un kvalitāte

Mūsu izstrādātais virtuves dizains radis savu mājvietu jaunajā projektā Salienā. Virtuves dizains ieturēts modernā minimālisma stilā, izmantojot luksus klases materiālu salikumu. Virtuves fasādēs izmantots Fenix nanomateriāls, bet sienas panelis un galda virsma no Technistone kvarca. Virtuves rokturi ir aizstāti ar pārkariem un ‘’Blum” push mehānismiem. Virtuve ir sevišķi parocīga ēst gatavošanai, jo veidota ietilpīga un kompakta. . Vairāk par šo projektu lasīt šeit!

Mājokļa apmēbelēšana- dizaina mēbeles privātmājai Mārupē

Šis ir viens no mūsu darbiem, kurā mūsu klientam tika apmēbelēts mājoklis jaunuzbūvētā prīvatmājā. Bieži vien cilvēki grib pasūtīt visas mēbeles vienuviet, jo tā ir daudz ērtāk, tas ietaupa laiku, naudu un, protams,stādājot ar vienu dizaineri, ir vieglāk ieturēt kopēju dizaina konceptu visā telpas interjerā. Mājokļa sirds – virtuve ir konstruēta regulārai lietošanai ar foršām un īpaši modernām niansēm. Virtuves salā ir projektēts Elica Tesla virsmā iebūvējamais tvaiku nosūcējs, ļoti moderns un kvalitatīvs risinājums. Viens no galvenajiem akcentiem šajā projektā ir 10 mm marmora dekora DEKTON akmens galda virsma. Vairāk par šo projektu lasīt šeit!

Betons virtuves interjerā

Virtuve tapusi kādā gaumīgā “Barnhouse” stila jaunbūvē Maskavas priekšpilsētā. Viss mājas interjers veidots viegls un gaišs, ar tumšiem akcentiem un tumšiem koka akcentiem. Betons ir viens no top materiāliem, ja runājām par mūsdienīgu, industriālu stilu telapas interjerā. Virtuves fasādēs grīdas skapjiem izmantots Egger perfect sesnse materiāls pēlēkā krāsā, bet kā risinājums aizmugurējam sienas panelim pieskaņots premium klases tabakas krāsas ozola dekors. Interesanta nianse šajā virtuvē ir ‘’Blum’’ push mehānisma skapīts, kas iebūvēts pie plīts virsmas. Ar to gatavošana ir īpaši parocīga jo ēdiena piedevas ir rokas stiepiena attālumā. Vairāk par šo projektu lasīt šeit!

Svaigs skatījums uz skandināvu stilu divu toņu virtuves dizainā!

Skandināvu stila iedvesmotas virtuves sakņojas minimālistiskā dizainā, taču tas nenozīmē, ka tās izskatās garlaicīgi!  Šeit  Skandināvu Virtuves dizaineri parāda, kā neitrālas virtuves īpašības var radīt ievērojamu ietekmi un virtuves dizainu kopumā.  Divu toņu dizains, augšējie skapji ar rieksta dekora laminātu no EGGER vertikālā tekstūrā piešķir virtuves dizainam papildus interesi, ko atsvaidzina skandināviski pelēkais antracīts apakšā un lielajos sānu blokos. Vēl dažas detaļas, šai virtuvei virtuves rokturu vietā šoreiz izmantota pēdējā laikā bieži izmantotā ražošanas tehnika ar profila līstēm, tā lai atvilknes un durtiņas var atvērt bez rokturu palīdzības. Ļoti pateicīgs stils studio tipa telpām. Virtuve ir arī aprīkota ar papildus apgaismojumu, kurš ieslēdzas un izslēdzas ar sensoru palīdzību un dod papildus lietošanas komfortu. Vairāk par šo projektu lasīt šeit!

Nanotehnoloģiju laikmets- virtuve ar FENIX fasādēm

Virtuves interjera tendences nekad nestāv uz vietas, un vadošie materiālu ražotāji turpina nākt klajā ar inovatīviem jauninājumiem. Virtuve veidota, ietekmējoties no svaigākajām dizaina tendencēm, kas iekļauj metāliskos un koka elementus un ir papildināta ar mūsu dizaineru pieskārienu – nanotehnoloģiju FENIX fasādēm, kas ir inovatīvs un moderns risinājums. Virtuvē svarīga ir arī mājīguma sajūta, jo galu galā tajā tiks pavadītas neskaitāmas stundas, un to nodrošinās  ozolkoka masīvs, kas ne tikai kalpos kā skaists dekors, bet arī gadu gaitā novecojot iegūs raksturu, tā tikai palielinot savu ietekmi virtuves interjerā. Vairāk par šo projektu lasīt šeit!

Mēs pārnesam Pinterest sapņus jūsu mājokļos. Minimālisms virtuves dizainā.

Bieži vien dizaineru ikdienas darbā sastopamies ar nepieciešamību, mūsu klienta idejas un domu lidojumu no dāžādiem iedvesmas avotiem, tādiem kā Pinterest un Instagram, pārnest reālos virtuves dizaina projektos. Kā redzams, mums tas ir izdevies! Taisna virtuve, kas izvietota pie vienas sienas, ar virsmas stūra galda risinājumu, lai pie tās ērti var apsēsties 2 cilvēki. Galda virsmā izmantots austriešu zīmola kašmira krāsas Egger lamināts. Dizains veidots minimālismā, bez rokturiem, bet ar roktura profila līsti baltā krāsā. Ja arī tu savā mājoklī vēlies tādu virtuvi kā pinterest vai citās platformās var redzēt, sazinies ar mums jau šodien! Vairāk lasīt šeit!

Eleganta virtuve ar salu un Supermatt Luxe fasādēm

Viens no vissvarīgākajiem elementiem mājas interjerā, lai tas būtu pievilcīgs, ir virtuves dizains. Virtuve ir mājas sirds, tajā laiks paskrien gatavojot, runājoties ar tuvākajiem, tāpēc tai ir jābūt gan funkcionālai, gan mājīgai, lai tajā būtu patīkami uzturēties. Šajā gaumīgajā virtuvē ir virtuves sala, kas atvieglo gatavošanu un lieliski papildina dizainu kā arī dod iespēju kādam sastādīt tev kompāniju, kamēr gatavo maltīti. Mūsdienās virtuvēm ir tendence sliekties uz ar vien vienkāršāku un minimālistiskāku stilu, taču šī virtuve lieliski apvieno vienkāršu stilu ar funkcionalitāti! Vairāk lasīt šeit!

Modernais standarts – pelēki tumšas virtuves

Kas raksturo pēdējā laika interjera tendences? Tumšie toņi – melnie, pelēkie vai pat tumši zaļie un zilie. Kombinācijās ar minimālajiem stiliem tumšie toņi dominē trendu topus . Šīs virtuves tumšajām fasādēm un virsmai attiecīgi pieskaņota arī tehnika. Melna Bosch plīts un cepeškrāsns, kuru melnais dizains neizcelsies uz tumši pelēko fasāžu fona. Ja arī tu vēlies šādu virtuvi, bet nezini kā to dabūt gatavu, tad spied šeit!

Mājīgā klasika- virtuve ar baltām rāmīšu fasādēm

Ar šo foršo projektu mēs noslēgsim šodienas rakstu! Šis ir perfekts piemērs kā apvienot klasisko virtuves mēbeļu dizainu ar moderno! Virtuves dizains veidots klasiskā stilā, ietverot  pāris modernus knifus, kas piedod šim projektam individualitāti un baudāmu vizuālo koptēlu. Zem sienas skapīšiem iestrādāts arī LED apgaismojums, lai tumšās vakara stundas vairs neliktos tik tumšas. Projekts izstrādāts individuāli- atbilstoši klienta vēlmēm un prasībām. Vairāk par šo projektu lasīt šeit.

Vai tev ir kādas idejas par to kā tu vēlētos lai izskatās tavs virtuves dizains, bet tu nezini ko tieši vēlies un kā tas izskatīsies? Spied šeit, sazinies ar mums un mēs ieteiksim tev labāko risinājumu! Un lai tieši tu, varētu labāk iztēloties kā izskatīsies tava sapņu virtuve, mēs uzskicēsim tev bezmaksas 3D skici!

Mēs esam skandināvu virtuves, un mūsu virtuves ir ne tikai foršas, bet arī modernas un funkcionālas!

Mēbeļu salons Lielirbes ielā 17A – 2 atvērts:

Darba dienās no 10.00 – 18.00
Sestdienās no 10.00 – 17.00

Vizīte iepriekš jāpiesaka pa tālruni: 22011998

Epasts: info@skandinavuvirtuves.lv

Share your thoughts