klasiska virtuve

Moderna virtuve klasiskās noskaņās

Moderna virtuve klasiskās noskaņās – detalizēts apskats

Klasiskās noskaņas ir atgriezušās 2020. gada virtuvju tendencēs, kas nav pārsteidzoši, ja ņem vērā to, ka neatkarīgi no tā, kas ir tendenču topā, klasika vienmēr būs aktuāla. Šajā virtuves projektā mūsu dizaineri lieliski ienesuši klasiskas vēsmas ar modernu piesitienu. Moderna virtuve klasikas noskaņās – tā varētu raksturot mūsu dizaineru radītās virtuves mēbeles.

Fasādes ir viens no vissvarīgākajiem virtuves elementiem, jo tās aizņem lielāko daļu no redzamās virtuves virsmas. Tieši šī iemesla pēc fasādes spēlē lielu lomu kopējās noskaņas radīšanā. Mūsu dizaineru garadarbā lieliski redzams piemērs – virtuvē klasisku gaisotni rada tās rāmīšu fasādes, kuras gaumīgi izstrādātas no pelēka krāsota MDF. Mūsdienīgais pelēkais kalpo kā saistošais elements, kas, lai gan ir bieži sastopams klasiska stila virtuvēs, šo virtuvi ievirza mūsdienīgāka stila noskaņās.

Lai pienācīgi spētu novērtēt virtuves kvalitāti, tās virsmām jābūt piemeklētām pēc augstākajiem standartiem, tāpēc dizaineri šīm virtuves mēbelēm piemeklējuši austriešu ražotāja EGGER lamināta virsmu ar koka dekoru. Tai piemīt gan masīvkoka izskats un siltums, gan lamināta noturība pret ārējiem faktoriem.

Detaļa, kura ne vienmēr tiek pienācīgi apskatīta – rokturi. Lai virtuves lietošana ikdienā būtu ērta un neradītu problēmas, nepieciešams, lai tiktu uzstādīti kvalitatīvi un pārdomāta dizaina rokturi. Šeit piemeklēti dāņu ražotāja Furnipart dizainētie Lounge rokturi, kuri piešķir virtuvei mazu kontrastu, kas nav pārāk spēcīgs, taču dod zināmu garšu.

Katra virtuve ir kā unikāls mākslasdarbs, ir tik daudz un dažādi stili no kuriem ietekmēties, ka bieži vien var nebūt skaidrs, kuru tad beigās izvēlēties. Ja Jūs māc šaubas, tad stilu apvienojums var būt Jūsu atbilde. Kā šīs elegantās virtuves mēbeles lieliski pierāda, virtuves dizainu var izstrādāt pēc saviem ieskatiem, veidot iepriekš neredzētas kombinācijas un gūt lieliskus rezultātus!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts