Skandināvu modernais standarts

Skandināvu modernais standarts – kas tas ir?

Šeit īsumā apskatīsim vienu no mūsu dizaineru veikumiem, kas īstenots Bonavas projektā. Virtuves mēbeles izstrādātas pieturoties pie skandināvu tradīcijām, vai pat drīzāk jāsaka, ka virtuve izstrādāta nevis pieturoties pie, bet gan precīzi kā modernais skandināvu stils to diktē. Tieši tāpēc to nosaucām – Skandināvu modernais standarts

Skandināvu modernais standarts kā balta virtuve

Dizaina valoda

Virtuves dizains iztrādāts ieturētā, mūsdienīgā skandināvu stilā, taču ar tradicionālu piesitienu. Tajā atrodams viss, kas sagaidāms no ierastā skandināvu stila – gaišas sienas, fasādes, daudz apgaismojums un koka dekori. Pie sienas vēl dizaineri pamanījušies iekļaut atvērto plauktu, kas sniedz papildus vietu uzglabāšanai, taču neaizņems tik daudz vietas kā sienas skapīši, tāpēc telpa saglabā vairāk atvērtu noskaņu. Pieturēts pie vērtībām, kas nemainās!

Baltas Virtuves mēbeles šaurā telpā

Materiālu izvēle

Virtuves fasādes ir virtuves redzamākā daļa, līdz ar to arī visspēcīgāk ietekmē kopējo telpas noskaņu. Pieturoties pie skandināvu stila vadlīnijām un ņemot vērā virtuves telpas īpatnības, fasādes izvēlētas gaišā tonī. Tādējādi ne tikai telpa būs gaišāka, bet Niemann matētā akrila fasādes radīs plašuma sajūtu.

Baltas Virtuves mēbeles ar koka galda virsmu

Virtuves virsmām izvēlēts Egger lamināts ar koka dekoru, kas ir cenas ziņā labākā alternatīva masīvkokam, taču neļaujiet cenai sevi maldināt. Ne velti ir viens no populārākajiem virsmu materiāliem. Tas ne tikai piesasista ar cenu, bet arī ar īpašībām. Lamināts ir ļoti noturīgs pret mitrumu, karstum un citiem vides faktoriem, ko ne vienmēr var teikt par lamināta alternatīvām.

Virtuves apgaismojums
Virtuves iekārtas gaišā tonī

Citi risinājumi

Mūsu dizaineru izstrādātajās virtuvēs vienlīdz ar patīkamu un elegantu dizainu tiek uzsvērta arī funkcionalitāte. Galu galā virtuvē galvenokārt jābūt ērti gatavot, ne? Par ērtībām un funkcionalitāti šajā virtuvē parūpējas Blum furnitūra un Vauth-Sagel grozu sistēmas, kas sniedz opciju ērti glabāt visu nepieciešamo.

Pieskaņojoties minimālistiskajām noskaņām virtuvē izvēlēti zemā profila Furnipart Straight Edge rokturi, kuru gaišais tonis pieskaņojas virtuves koptēlam. Straight Edge modelis ir lieliska opcija, ja ir vēlme pieturēties pie minimālistiskām dizaina noskaņām, jo šie rokturi ir vienkārša dizaina un zema profila.

Šī skaistā un gaišā virtuve pierāda, cik mūsdienu interjera dizainā ir aktuāls skandināvu stils. Skandināvu stils galvenokārt fokusējas uz gaišajiem toņiem, lai telpu padarītu gaišāku un maksimāli izmantotu to dabīgo apgaismojumu, kas ir pieejams.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts