Eleganta skandināvu stila virtuve Salaspilī

Virtuve Salaspilī

Šis ir mūsu kārtējais brīnišķīgais virtuves mēbeļu projekts. Tas atrodas Salaspilī, kādā no skaistajām, zaļajām lauku teritorijām.

Virtuves dizainā ir jūtama laba sabalansētība starp minimālistisko vientoņa eleganci un virtuves daļu ar tradicionālajām koka tekstūrām.

Virtuve Salaspilī ar baltām fasādēm un koka tekstūras skapi

Kopumā virtuve Salaspilī veidota minimālistiskā stilā, kur savu ietekmi uz dizainu dod salīdzinoši plāna augstas kvalitātes akmens galda virsma. Fasādēs izmantots egger lamināts un vācu akrila materiāli, kas garantē ilgtermiņa kvalitāti ikdienas lietošanā.

Virtuve Salaspilī ar asmens virsmu un koka tekstūras skapi

Kā jau iepriekš minējām vrtuvē ir iebūvēta akmens masas galda virsma kas piešķir kvalitāti un patīkamu elegances sajūtu it īpaši tajos brīžos kad tiek gatavota maltīte. Kad maltīte būs pabeigta trauku īslaicīgai uzglābāšanai palīgā nāks augstas kvalitātes pabūvētā izlietne ar laba komforta jaucējkrānu. Pēc tam traukiem atkal mirdzēt liks Elektrolux trauku mazgājamā mašīna.

Virtuve Salaspilī ar baltām fasādēm un koka tekstūras skapi, kā arī Virtuves galdu un krēsliem

Šīs virtuves odziņa acīmredzami ir uz istabas daļu projektā ieintegrētais  skapis ar koka tekstūras dekoru, kas izbūvēts pa visu sienu. Tā centrā atrodas sadaļa ar speciāli tonētu stiklu melnos metāla rāmjos. Tāpat ļoti patīkama dizaina un praktiskā nianse ir ieprojektētais pagarinājums galda virsmai uz metāla rāmja.

Virtuve Salaspilī ar baltām fasādēm un koka tekstūras skapi

Kā jau labi var redzēt vienai virtuves daļai ir iefrēzēti rokturi un otrai daļai ir dāņu kompānijas Furnipart dizaina rokturi. Ja gadījumā tev nakts vidū uznāks spontāna apetīte, mēs esam padomājuši par to lai nakts mielasta laikā netiktu pamodināti apkārtējie, tāpēc visi mehānismi ir aprīkoti ar klusās darbības tehnoloģijām. Tāpat skapīšos ir iebūvēts lokālais apgaismojums.

Papildus virtuve ir aprīkota ar vācu ražojuma Vauth Sagel grozu sistēmām, kas liks jums aizmirst par tādu frāzi kā “Es nevaru aizsniegt.’’ Grozu sistēma ir moderns risinājums ikdienas komfortam.

Virtuve Salaspilī ar baltām fasādēm un koka tekstūras skapi, kā arī Virtuves galdu

Ja vēlies sev skaistu virtuvi kas veidota uz iepriekš parbaudītām vērtībām sazinies ar mums vai nāc uz mūsu virtuves salonu.

Epasts: info@skandinavuvirtuves.lv
Tālrunis +371 22011998

Šādai virtuvei ir nepieciešama īpaši rūpīga uzstādīšana tāpēc piedāvājam savus uzstādīšanas pakalpojumus.

Paldies sadarbības partneriem ‘’Vauth sagel’’ ‘’EGGER’’ ‘’Furnipart’’ ‘’ELEKTROLUX’’

Share your thoughts