minimalistiska virtuve

Ieteikumi kā radīt minimālistisku virtuves interjeru

3 Ieteikumi kā radīt minimālistisku virtuves interjeru

Virtuves projektēšana un pārveidošana var būt ilgstošs process, jo ir tik daudz lēmumu, ko pieņemt… Kādu krāsu un materiālus izvēlēties? Cik liela darba virsma nepieciešama? Izkārtojums, estētika, funkcija, produkti un materiāli ir tikai sākums. Mūsu pieredzējušie dizaineri palīdzēs Jums atrast ceļu uz vēlāmās idejas īstenošanu.

Kad runa ir par virtuves iekārtojumu, reizēm vienkāršākas idejas īstenošana sniedz patīkamāku rezultātu, nekā interjera “pārbāšana” ar daudz smalkiem, taču liekiem akcentiem. Šo ideju atbalsta vieglā minimālisma tendence, kas fokusējas uz dizaina vienkāršošanu. Pieturoties pie minimālisma vadlīnijām, virtuve būs ne tikai gaumīgāka, bet to arī būs vieglāk izmantot.

Vienkāršs nebūt nav garlaicīgs. Pārdomāts dizains atstās iespaidu uz katru, jo saskaņota vienkāršība rada saistošu koptēlu. Izmantojiet tālāk minētos padomus, lai izveidotu gaumīgu un interesantu minimālisma virtuvi.

Pārdomājiet savu krāsu paleti

Mūsdienīgs dizains- nekam nevajadzētu būt par daudz, un tas arī attiecas uz krāsām. Ieteicams ieviest monohromatisku krāsu paleti un pieturēties pie tās. Ja tomēr ir vēlme piešķirt interjeram odziņu, tad iesakām izvēlēties kādu dizaina elementu, piemēram, sienas paneli, ar neuzkrītošu rakstu.

Jāievēro, ka redzamākā virtuves daļa ir fasādes, tāpēc pārējie akcenti rūpīgi ir jāpieskaņo pie tām.

Pēdējās tendences atzīst Niemann matētās akrila fasādes kā vienu no labākajiem risinājumiem jebkurai virtuvei. Tās ievieš tīru izskatu un padara arī virtuves kopšanu vieglāku.

2. Piemeklējiet īsto izlietni

Minimālisma virtuves un interjera risinājumi plaši pazīstami kā funkcionāli, taču vienkārši. Šai idejai seko FRANKE jaucējkrāni, kas piešķirs virtuvei raksturu. FRANKE piedāvā opcijas, kuras var lieliski pieskaņot jebkuram virtuves risinājumam.

3. Atbrīvojieties no rokturiem

Rokturi uzreiz izcelsies virtuves interjerā, tāpēc svarīgi tos pieskaņot dizaina prasībām. Minimālisma stila cienīgā virtuvē lieliski iederās frēzēti rokturi, kuri nepiesaista uzmanību. Skapīšiem ieteicams fasādes veidot ar pārkari, kas ļaus samazināt akcentu- rokturu skaitu virtuvē.

Papildus – Virtuves apgaismojums

Vienkārši apgaismojuma elementi, piemēram, LED lenta, kas atvieglos gatavošanu diennakts tumšajā laikā, pat vēl vairāk izcels virtuves plūdenās līnijas.

Dažādās idejas var mulsināt, un ja tās vēl nav līdz galam skaidras, droši sazinieties ar mūsu dizaineriem! Viņi sniegs Jums konsultāciju un vizualizēs Jūsu virtuves redzējumu… un tas viss par brīvu! Piesakieties savai 3D skicei šeit


Share your thoughts