virtuve ar krāsainiem elementiem

Piešķir virtuvei krāsu- vienkārši padomi

Piešķir virtuvei krāsu!

Pēc ilgstošas brūnās, baltās, pelēkās un krēmkrāsas dominances, virtuves krāsu paletē atkal parādās krāsainās tendences.

Krāsaini elementi un virtuves nav nekas jauns. Spilgtās un arī  mazāk spilgtās krāsas dominēja virtuvēs 20. gs. sākumā, taču tad modi pārņēma koka virsmas un spilgie toņi zaudēja savu aktualitāti. Kokam sekoja mums ierastie bēšīgie, brūnie un krēmkrāsas toņi. Pēc tiem stafeti pārņēma baltie un pelēkie toņi, taču tagad virtuvēs atkal sāk atgriezties arī neierastākas krāsas. Šī gada tendence ir pasteļu/koraļļu/laša rozā.

Jūsu virtuvei nepieciešams atjauninājums? Ir vairāki vienkārši veidi, kā papildināt Jūsu virtuves krāsu paleti.

Virtuves tehnika

Vēl pavisam nesen virtuves tehnikai bija pieejamas tikai divas krāsas- tērauda un ierastā baltā. Taču tagad jau ir neskaitāmas krāsu izvēles no mierīgās zilās līdz spilgti dzeltenai. Ražotāji atzīst šo tendenci un piedāvā savu tehnikas klāstu šajos toņos. Lai arī ko Jūs meklētu, leduskapi vai tosteri, Jūs to atradīsiet arī neierasti košās krāsās.

Virtuves skapīši

Krāsaini virtuves skapīši bija izplatīti 20. gadsimta pirmajā pusē. Tāpāt kā atkārtojas mode, arī šī tendence sāk atgriezties. Kādēļ gan nepiešķirt savai virtuvei retro pieskaņu? Tādi materiāli kā akrils piedāvā plašu krāsu spektru un rakstu klāstu, garantēts, ka katrs atradīs sev sirdij tuvu toni. Pēc jaunākajām tendencēm cieņā ir koraļļu un pasteļu toņi.

Trauki un citi virtuves piederumi

Virtuves noskaņu rada ne tikai tās dizains, bet arī trauki un piederumi. Trauki virtuvē var ienest krāsu un nepārspīlēti akcenti var mainīt visas virtuves noskaņojumu. Izvēloties krāsainus akcentus pavisam vienkāršā veidā var telpu padarīt gaišāku un mājīgāku.

Krāsains vai rakstains sienas panelis

Interesantu piesitienu virtuvei var dot sienas panelis, kas izvēlēts citādākā tonī vai rakstā, nekā pārējā virtuve. Tas ne tikai atsvaidzinās virtuves izskatu, bet arī padarīs uzkopšanas darbus  vieglākus, pasargās sienu no skrāpējumiem un traipiem.

Arī citi mazāk ierasti ieteikumi: pamainīt sienu vai mēbeļu krāsu, vai arī rokturu dizainu un toni. Jāatcerās par apgaismojumu virtuvē. LED lampas apgaismojot fasādes izcels to krāsu un padarīs dizainu vēl košāku!

Ja arī Jūs interesē košāks risinājums Jūsu virtuvei, droši sazinieties ar mūsu komandu šeit!

Share your thoughts