virtuve zilos toņos

Kāpēc savu nākamo virtuves projektu izstrādāt zilos toņos?

virtuves projektu izstrādāt zilos toņos? Izklausas traki!

Interjera tendences jo īpaši virtuves dizaina tendences mēdz mainīties īpaši strauji, iepriekš iecienīto krāsu paleti ir sastādījuši gaišie un pasteļtoņi, taču zilie toņi uzmanības centrā nonākuši pavisam nesen. Agrāk iespējams vairāk manīti gaiši zili toņi, taču ar vien biežāk sastopamas virtuves, kurās izvēlēti tieši tumši zilai elementi un fasādes.

Kāpēc tieši zilie toņi guvuši atzinību virtuvju dizaina speciālistu vidū? Kā to pieskaņot interjeram, lai tas atbilstu mūsdienu standartiem?

Zilā krāsa ir viena no nesenākajām alternatīvām neitrālajiem toņiem, kas pārsvarā valda virtuvju mēbeļu dizaina jomā. Šie toņi izcels Jūsu virtuves projektu, padarīs to atšķirīgāku un vēl jo labāk izskatīsies, ja tiks apvienoti kopā ar citu krāsu, piemēram, balto. Šāda kombinācija virtuves projektam piešķirtu ne tikai kontrastu, bet arī mājīguma sajūtu.

Pretēji nekā sākotnēji varētu likties, tumši zilā krāsa ir arī viegli saskaņojama ar citiem elementiem, piemēram, masīvkoku, vai citiem brūnīgiem elementiem. Rūsganie kā arī koksnes toņi papildina zilo toņu radīto noskaņu un rada pārsteidzoši patīkamu kombināciju, kas iederēsies visdažādāko mājokļu interjerā.

Liels pluss ir tas, ka izmantojot zilo krāsu, Jūs iegūstat krāsu paleti, kurai piemīt tumšo toņu elegance un izmalcinātība, tā ir arī diezgan neitrāla, taču arī maigāka. Zilās krāsas izsmalcinātība tajā pašā laikā vienkāršība padara to par lielisku izvēli. To radītais dramatiskais noskaņojums papildinās jebkuru virtuves projektu.

Zilie toņi ir izvēle, kuru negaidīti daudzi ir izvēlējušies tieši savam virtuves projektam. Tas skaidrojams ar arvien pieaugošo interesi par interjera krāsu paletes papildināšanu, lai mājoklis nešķistu tik vienmuļš. Zilā krāsa ir viegli saskaņojama ar gaišiem elementiem un kalpos kā lieliska alternatīva arī populārajiem pelēkajiem toņiem.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts