Bezmaksas 3D Skices

Sveicināti mūsu bezmaksas 3D virtuves skiču sadaļā! Mūsu profesionālo dizaineru komanda ir gatava realizēt jūsu virtuves sapņus digitālā formātā, pēc jūsu individuālajām prasībām un telpas izmēriem.

Priekšrocības

Kāpēc izvēlēties 3D vizualizāciju? Tā ir lieliska iespēja izveidot precīzu un skaidru priekštatu par to, kā jūsu jaunā virtuve izskatīsies dzīvē, nodrošinot iespēju apskatīt izvēlēto izkārtojumu un dizainu no dažādiem leņķiem.

Process

Visi klienti, kuri pasūta virtuves mēbeles pie mums, saņem bezmaksas 3D skices. Taču, ja Jūs vēl neesat pārliecināts, Jūs joprojām varat saņemt mūsu dizaineru izstrādātu 3D skici. Ja izvēlēsieties nepasūtīt virtuves mēbeles no mums, par skici Jums tiks izrakstīts rēķins, kura summa atkarīga no dizainera veltītā laika.

Kontakti

Lai iegūtu bezmaksas 3D skices sūtiet vēstuli uz epastu: info@skandinavuvirtuves.lv. Vai, ja vēlaties tiešo kontaktu ar mūsu dizaineriem, sazinieties ar mums pa tālruni +371 22011998 vai apmeklējiet mūsu salonu un tiekieties ar dizaineriem uz vietas. Tas ir ātrākais veids, kā pieteikties…

Cik ilgā laikā iegūsiet savas bezmaksas 3D skices?

Pēc pieprasījuma apstiprināšanas, mēs sagatavosim virtuves 3D skici 2 līdz 5 dienu laikā, atkarībā no dizaineru noslogotības. Jūs varēsiet saņemt vizualizācijas projektu uz vietas mūsu salonā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pēc pieprasījuma nosūtīšanas pa e-pastu, to ir jāapstiprina ar telefonzvanu uz mūsu ofisu.

Uzticaties mums

Mēs uzņemamies misiju padarīt virtuves izvēli par vienkāršu un aizraujošu procesu, kas sākas ar bezmaksas 3D skicēm. Mēs tiešām ceram, ka Jūs izmantosiet šo iespēju un kopā mēs izveidosim virtuvi, kas atbilst jūsu sapņiem.