3 ieteikumi kā papildināt virtuves dizainu

3 ieteikumi kā papildināt virtuves dizainu

Virtuves izstrādes procesā jāizdara daudz dažādas izvēle, kas noteiks, kā virtuve izskatīsies un cik funkcionāla tā būs, utt. Funkcionalitāte virtuvē ir svarīga, taču tas nenozīmē, ka ir jāatsakās no sava vēlamā stila un dizaina dažādības.

Parasti izstrādājot virtuvi īpaši tiek pievērsta uzmanība dizaina noskaņām, tīrām līnijām un krāsu paletei, jo šie ir svarīgākie elementi visā izstrādes procesā, taču ir arī citas smalkākas detaļas, lai virtuve nebūtu tik vienmuļa un sniegtu vērtīgu papildinājumu Jūsu mājoklim.

Ja Jūs vēlaties papildināt arī savu virtuves projektu, tad šeit ir pāris ieteikumi, ar kuriem sākt.

1. Koka elementi

Koka elementu izmantošana ir populārs veids, kā padarīt telpu mājīgāku un patīkamāku. Virtuvē koka elementus var iekļaut praktiski jebkur – var izvēlēties masīvkoka virsmu,  fasādes, vai arī atvērtos plauktus. Plaukti ir īpaši pateicīgs risinājums, jo tie papildinās ne tikai interjeru, bet arī virtuves funkcionalitātes iespējas.

2. Flīžu sienas panelis

Flīžu sienas panelis ir salīdzinoši retāk sastopams risinājums, kas papildinās jebkura stila virtuvi, tas iederēsies visur. Tas gan papildinās virtuves koptēlu, gan arī pasargās sienu no visdažādākajiem netīrumiem un skrāpējumiem. Sienas panelis ir elements, par kuru bieži vien nepadomā, taču tas papildus savām funkcijām, piešķirs virtuvei plūdenāku izskatu.

3. Fasādes, kuras ienes krāsu un rakstu daudzveidību

Ja Jums ir vēlme, lai virtuve būtu patiesi unikāla, ir iespējams piemeklēt fasādes, kuras ir ar visdažādākajiem rakstiem vai krāsām. Bieži vien šāda izvēle lieliski izskatās, ja izvēlētais fasāžu veids ir atšķirīgs no pārējās virtuves un iestrādāts, piemēram, virtuves salas dizainā.

Fasādes ietekmē gan virtuves, gan arī kopējā mājokļa noskaņu, jo tās piepilda lielāko daļu no redzamās virtuves virsmas.

3 ieteikumi kā papildināt virtuves dizainu – secinājumi

Viss virtuves šarms slēpjas detaļās, kuras kopā veido vispārējo tēlu. Pat vienkāršas detaļas, kā gaumīgs sienas panelis vai koka plaukts var ieviest virtuvē patīkamāku, daudz mājīgāku noskaņu.

Virtuves mēbeļu izstrāde ir ilgstošs process, tāpēc, ja Jums ir vēlme pēc jauna projekta, mūsu dizaineri Jums palīdzēs no sākuma līdz beigām. Sazinities šeit!


Share your thoughts