Kā pasūtīt un iekārtot virtuvi tikai 3 soļos!

Kā pasūtīt un iekārtot virtuvi?

Vai tev ir radies jautājums… kā pasūtīt un iekārtot virtuvi? Šajā rakstā pastāstīsim kā 3 soļos pasūtīt virtuves mēbeles, un kā to izdarīt ātri, ērti un efektīvi.

Ieteikums sākt ar parastu epastu uz info@skandinavuvirtuves.lv kurā jūs izklāstiet savas aptuvenās vēlmes, ko jūs sagaidāt no virtuves mēbeļu dizaina. Pielikumā varat atsūtīt bildes no interneta, ar virtuves idejām, lai mēs labāk izprastu jūsu vēlmes.

Bilde no raksta - Kā pasūtīt un iekārtot virtuvi tikai 3 soļos!

Otrais solis ir pazvanīt uz numuru kas norādīts sadaļā ‘’kontakti’’. Mēs ieteiksim jums labākos Virtuves dizaina risinājumus un atbildēsim uz jūsu sarežģītākajiem jautājumiem. Uzreiz pēctam varat sarunāt tikšanos ar dizaineri mūsu salonā – Lielirbes ielā 17-2, kur uz vietas, nepilnas stundas laikā, tiksiet pie savas pirmās bezmakasas 3D skices ar jūsu vēlamo virtuvi.

Trešais solis ir pieteikt savas virtuves telpas mērīšanu. Kad telpas būs nomērītas un būsim vienojušies par visām detaļām – galda virsmu, fasādēm, un citiem komponentēm, ķersimies klāt pie virtuves izstrādes.

Diezgan vienkārši, ne?:)

Un protams, kad visi virtuves elementi būs izstrādāti, mēs piedāvāsim savus uzstādīšanas pakalpojumus, lai jūsu virtuve tiktu uzstādīta perfekti. Neuztraucies, un ļauj mums parūpēties par tavu virtuvi!

Mēbeļu salons Lielirbes ielā 17A – 2 atvērts:

Darba dienās no 10.00 – 18.00
Sestdienās no 10.00 – 17.00

Vizīte iepriekš jāpiesaka pa tālruni: 22011998

Epasts: info@skandinavuvirtuves.lv

Share your thoughts