gaiša un minimālistiska virtuve

3 Padomi, ko ievērot, lai virtuvei piešķirtu plašuma sajūtu.

3 padomi

Ne vienmēr virtuves telpa sniedz tik daudz plašuma, cik varētu vēlēties, tāpēc nekas cits neatliek, kā meklēt radošus risinājumus, lai pēc iespējas efektīvāk izmantotu pieejamo telpu un radītu iespaidu, ka tā ir plašāka nekā patiesībā tā ir. Kompakta izmēra virtuvei ir arī savi plusi, taču šeit izskatīsim top 3 padomus, kurus ievērot, lai virtuvē ieviestu šķietamu plašuma sajūtu.

Bilde ar baltas krāsas virtuvi un salu

Krāsu izvēle

Izvēloties krāsu paleti savām jaunajām virtuves mēbelēm, svarīgi atcerēties, kā krāsas ietekmē cilvēka uztveri. Baltie un citi gaišie toņi radīs plašuma sajūtu, taču tumšie toņi liks telpai izskatīties vizuāli mazākai, tāpēc kompaktākās telpās nav vēlams izvēlēties tumšas fasādes. Papildus plašuma sajūtu telpā iespējams ieviest, izvēloties glancēta pārklājuma dekorus, kas ar savu spoguļveida apdari telpā ieviesīs papildus dimensiju.

Apgaismojums

Apgaismojums iet roku rokā ar krāsas un fasāžu pārklājuma izvēli. Jo vairāk apgaismojuma, jo labāk, un kombinācijā ar glancētām fasādēm šie atspīdumi būs vēl izteiktāki, tātad arī jūtamāks būs plašuma efekts. Apgaismojumu iespējams uzstādīt arī vairākos līmeņos: lai izgaismo galda virsmu, vispārējo apgaismojumu virs virtuves zonas, apgaismojumu iespējams ievietot arī skapīšos unb atvilknēs.

Bilde ar baltas krāsas virtuvi no raksta - 3 Padomi, ko ievērot, lai virtuvei piešķirtu plašuma sajūtu.

Virtuves izkārtojums un tā otimizēšana

Tiek uzskatīts, ka kompaktām telpām efektīvākais izkārtojums ir tieši L-tipa, jo tas sniedz efektīvu veidu kā izveidot kompaktu virtuves darba trijstūri. Papildus jāizmanto visas virsmas, kuras vien ir iespējams izmantot, tāpēc noteikti jāizveido arī sienas skapīši un jāiekļauj atvērtie plaukti, kas kalpo gan kā dizaina elements, gan arī sniedz papildus uzglabāšānas iespējas.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts