Skandināvu Virtuves

Kā efektīvāk izmantot vietu kompaktā virtuvē?

Kā efektīvāk izmantot vietu kompaktā virtuvē?

Ne vienmēr ir iespēja izvēlēties savas virtuves izmērus un ir jāstrādā ar to, kas ir dots – ar jau esošo virtuves telpu. Tas var limitēt virtuves mēbeļu sniegtās uzglabāšanas iespējas, taču, gudri plānojot, ir iespējams izveidot projektu ar risinājumiem, kas ļauj maksimizēt vietu, un papildināt virtuves funckionalitāti.

No sākuma jāsaprot, kāda funkcija virtuvei būs paredzēta? Vieta, kur pulcēties ciemiņiem? Vai virtuve paredzēta tikai gatavošanai?

Tātad, kā visefektīvāk izmantot jau esošo virtuves telpu? Ko iekļaut un ko nē?

Virtuves sala

Viens no efektīvākajiem veidiem kā paplašināt virtuves telpu – aizstāt virtuves galdu ar virtuves salu, kas var pildīt gan galda, gan virtuves papildus darbavirsmas funkcijas. Virtuves sala kalpos lieliski kā virsma, kur izplesties kulinārijas priekos vai baudot maltīti.

Ja tiek iekļauta virtuves sala, tad virtuves funkcionalitāti lieliski var papildināt, ja salā iekļauj atvilknes vai izvelkamos grozus, kur ievietot papildus nepieciešamos priekšmetus. Šāds risinājums sniedz iespēju visu lieko novietot prom no skata, piešķirot virtuves dizainam tīrāku noskaņu.

Izvelkamo grozu sistēmas

Izvelkamo grozu sistēmas lieliski kalpo kā uzglabāšanas risinājums ne tikai priekš virtuves salas, bet arī citām virtuves mēbelēm. Izvelkamie grozi lieliski kalpos jebkurā virtuvē, kur trūkst uzglabāšanas iespējas, jo tie ir multifunkcionāli un grozus var pielāgot savām vajadzībām.

Atvērtie plaukti

Kompaktā projektā katrs centimetrs ir svarīgs, tāpēc vieta jāizmanto gudri. Šo iespēju sniedz atvērto plauktu pievienošana virtuvē. Gaumīgi piemeklēts plaukts papildinās virtuves funkcionalitāti, dizainu un, galvenokārt, maksimāli palielinās uzglabāšanas iespējas virtuvē.

Mūsu piedāvātie Myshelf plauktu risinājumi ir elegants veids, kā piešķirt virtuves projektam raksturu. Gaišais ozolkoks ienesīs mājīguma sajūtu un kalpos kā lielisks dizaina elements.

Modernais minimālisms

Pieturēšanās pie minimālisma noskaņām noteikti atvieglos Jūsu darbu virtuvē. Mūsdienās viens no izplatītākajiem stiliem, taču tam ir pamatots iemesls. Realitāte ir tāda, ka, ja ir kompakts virtuves projekts, glabāšanas iespējas nebūs tik plašas, kā citā lielākā virtuvē. Lai nodrošinātu ēdiena gatavošanas zonas funkcionalitāti, ir svarīgi uzglabāt tikai pašas svarīgākās ierīces, bez kurām gatavot nebūtu iespējams.

Kā efektīvāk izmantot vietu kompaktā virtuvē – secinājumi

Kad nepieciešams vēlamo funkcionalitāti ieviest kompaktā virtuves projektā, nepieicešams noteikt prioritātes un izvēlēties atjautīgus risinājumus.  Ja arī Jums ir vēlme pēc jauna virtuves projekta, sazinieties ar mūsu dizaineriem šeit. Viņi atradīs piemērotāko risinājumu tieši Jums!

Share your thoughts