Kā izvēlēties un izstrādāt virtuves salu?

Kā izvēlēties un izstrādāt virtuves salu?

Virtuves sala ir elegants risinājums, kas lieliski papildina ikvienu virtuvi un tās dizainu un piešķir tai papildus funkcionalitāti. Vairāk par virtuves salas sniegtajām priekšrocībām iespējams uzzināt šeit, kur minējām padomus, kāpēc katram, ja iespējams, vajadzētu arī savas virtuves projektā iekļaut salu, taču ne vienmēr ir skaidrs, kur sākt un kā to paveikt!

Galvenokārt, kā jau ar jebkurām mēbelēm vai citiem dizaina elementiem, nepieciešams izprast, kas nepieciešams, cik daudz vietas iespējams atvēlēt un arī kādas ir aptuvenās vēlmes materiālu izvēlei. Svarīgi noteikt, kam sala tiks lielākoties izmantota- kā vieta, kur apsēsties, vai kā vieta, kur uzglabāt papildus piederumus un traukus? Vai arī, piemēram, papildus virsma, uz kuras risināsies virtuves darbi?

Tātad katras mūsdienīgas virtuves salai jābūt:

-funkcionālai

-gaumīgai un jāsaplūst ar pārējo dizainu

-ērtai lietošanā

-daudzpusīgai

Ja, piemēram, esat noteikuši, ka esošajā virtuves projektā bez salas ir pārāk maz vietas piederumu uzglabāšanai, tad nepieciešama sala, kurā integrēti dažādi uzglabāšanas risinājumi no Vauth-Sagel un Blum, kā, piemēram, funkcionālie virtuves grozi vai Blum mehānismi un piederumu organizētāji. Šos risinājumus var apskatīt mūsu lapā vai var par tiem apvaicāties mūsu dizaineriem. Viennozīmīgi tas būs lielisks ieguldījums, kas noteikti uzlabos gatavošanas prieku!

Var arī gadīties, ka virtuvē īsti nav skaidrs, kur sēdināt viesus, taču nav vajadzības arī pēc liela ēdamgalda. Šādā gadījumā vajadzētu apsvērt iespēju virtuves salu projektēt ar pārkari, lai pie tās var arī pasēdēt pie kādas tējas krūzes vai pavakariņot.

Tieši domājot par virtuves dizainu un vizuālo aspektu, ir vairāki varianti, kā sasaistīt salu ar pārējo virtuvi. Viena opcija ir salu izstrādāt tieši tādā pašā tonī un ar tiem pašiem materiāliem kā pārējo virtuves projektu, vai arī tieši otrādi, fasādes salai piemeklēt citos toņos, lai tā izceltos un virtuvē ienestu patīkamu kontrastu. Ir arī trešā opcija- fasādes izvēlēties tādas pašas kā virtuves mēbelēm, taču pamainīt virsmas izvēli un kombinēt to ar dažādiem materiāliem, radot unikālu un patiesi elegantu dizaina risinājumu.

Kā izvēlēties un izstrādāt virtuves salu – kopsavilkums

Virtuves sala ir lielisks papildinājums mājokļa interjeram, kas var atrisināt dažādas ar virtuves funckionalitāti saistītas problēmas, taču ir svarīgi apzināties, ko un kā veidot. Svarīgi izvērtēt savas vēlmes un paredzētās virtuves funkcijas. Ja tas ir skaidrs, tad Jūs jau esat uz pareizā ceļa!

Domājot par virtuves interjeru, idejas var būt daudz un dažādas, taču nereti rodas grūtības izvēlēties to piemērotāko. Ja arī Jums ir vēlme izstrādāt jaunu virtuves mēbeļu projektu, sazinieties ar mūsu dizaineriem, viņi palīdzēs!

Share your thoughts