Virtuves sala – 5 iemesli kāpēc to iekļaut

Virtuves sala

Mūsdienās virtuve vairs nepilda tikai sākotnēji paredzētās funkcijas ēdiena gatavošanai, tagad tās jau ir kas daudz vairāk – telpa, kur atpūsties, izklaidēt radus un draugus. Neskatoties uz to, daudzi jaunie virtuvju mēbeļu projekti līdz galam neizmanto savu potenciālu! Piemēram, tikai aptuveni puse mājokļu īpašnieku atzīst, ka vēlētos ieviest virtuves salu, taču virtuves sala ir ne tikai elegants un mūsdienīgs veids, kā atjaunot virtuvi, bet tām arī piemīt milzīgs klāsts funkcionālu priekšrocību.

Virtuve ir mājas sirds, vieta, kur ģimene un draugi sanāk kopā, lai gatavotu ēdienu, paēstu un socializētos. Un Jūsu telpas centrālais elements? Tā ir virtuves sala, kas apvieno visas savas vajadzības vienā centrālā darba telpā. 

Virtuves sala sniedz plašas uzglabāšanas iespējas

Ja iecerētais virtuves projekts nesniedz pietiekami daudz uzglabāšanas iespējas, tad virtuves sala šo problēmu var atrisināt. Ar papildus groziem un atvilknēm, kur ievietot gatavošanai nepieciešamos produktus, virtuves sala būs lielisks papildinājums, kas izpalīdzēs ikdienas darbos.

Papildus sēdvieta ģimenei un ciemiņiem

Virtuves sala var pildīt arī ēdamgalda funkcijas un kļūt par papildus sēdvietu, pie kuras baudīt savu maltīti. Papildus sēdvietas noderēs katru reizi, kad notiks kādas svinības, kā arī ikdienā virutves sala var aizstāt ēdamgaldu pavisam un kļūt par galveno zonu, kur uzturēties.

Papildus darbavirsma

Jums nekad darbavirsmas nevar būt par daudz, tāpēc virtuves sala var kalpot kā papildus virsma, uz kuras novietot jau gatavo ēdienu vai uz brīdi nolikt malā lieko, piemēram, piederumus, kas noteiktajā brīdī nav nepieciešami.

Papildus vieta, kur iekļaut tehniku

Lai gan virtuves salas Latvijā un Eiropā nav tik populāras, ja salas izmēri to atļauj, tā var kalpo kā lieliska vieta, piemēram, izlietnei, vai kādai citai nepieciešamai virtuves tehnikai, tādējādi paplašinot darbavietu citur virtuves zonā. 

Sala kalpo kā multifunkcionāla vieta, kuru var izmantot visam, kam vien tīk. Tā būs noderīga ne tikai gatavojot, bet arī gadījumos, kad gaidāmi ciemiņi!

Share your thoughts