skandianvu virtuves

Kas ir L formas virtuves izkārtojums?

L formas virtuves izkārtojums?

Virtuve ir mājas sirds, tāpēc īpaši lielu uzmanību ir svarīgi pievērst telpas izkārtojumam un kārtīgi jāizplāno katra dizaina detaļa, lai vēlāk nerastos nepatīkami pārsteigumi. Īpaši vērts pievērst uzmanību iespējamajiem izkārtojumu veidiem, jo tieši tas visvairāk noteiks darba dinamiku virtuvē.

Viens no izplatītākajiem ir L-tipa virtuves izkārtojums, taču kas īsti ir L formas virtuves izkārtojums? Kāpēc tas ir guvis tik lielu popularitāti? Tieši to arī apskatīsim zemāk!

Ņemiet vērā, ka tikai tāpēc, ka šī ir populāra izvēle, nenozīmē, ka tā ir tieši Jums pareizā virtuves mēbeļu konfigurācija.

L formas virtuves izkārtojums baltās krāsās

L formas izkārtojuma iespējas

Šī virtuves mēbeļu izkārtojuma gūtā popularitāte saistāma ar tā pielāgojamību. L-tipa virtuve iederēsies praktiski jebkurā mājoklī, tā neaizņem daudz vietas un salīdzinoši viegli pielāgojama katra klienta vēlmēm un vajadzībām.

L formas konfigurācijā var ietilpt arī sala

Virtuves viena no pamatfunkcijām ir sniegt efektīvus uzglabāšanas risinājumus un sniegt iespēju ērti pagatavot maltīti. Lai papildinātu vrituves funckionalitāti, L-tipa virtuvēm ērti var pievienot arī virtuves salu, kuras priekšrocības aprakstītas šeit.

L formas virtuves izkārtojums melnās krāsās

L formas virtuvēs pietiks vietas ne tikai vienam saimniekam

Kā galveno plusu var minēt, ka L tipa virtuvē vietas pietiks vismaz diviem saimniekiem. Kamēr viens var gatavot, otram pietiek vietas, lai netraucēti varētu veikt savus uzdevumus. Tieši pateicoties L formai virtuvi var sadalīt iedomātās zonās, piemēram, vienā pusē var gatavot vienu, otrā otru ēdienu.

Atvērtās koncepcijas dizains

Joprojām klientu vidū iecienītas ir atvērtās virtuves, kas apvienotas ar viesistabu. Šādiem studio tipa mājokļa plānojumiem L-tipa virtuves izkārtojums sniedz ērtu veidu, kā nodrošināt plūsmu no virtuves uz blakus esošajām telpām, jo virtuve neaizņem īpaši daudz vietas un neatradīsies istabas vidū.

Izkārtojums ir lieliski piemērots mazām telpām

Šī tipa izkārtojumi lieliski iedrēsies kompaktākās virtuvēs, kur svarīgs katrs centimetrs. L-tipa virtuves sniedz atvērtu skatu uz virtuves mēbelēm, tāpēc virtuves zona var šķist plašāka. Tā ir lieliska izvēle, ja ir vēlme, lai virtuve būtu daļa no lielākas telpas, piemēram, viesistabas.

L formas virtuves izkārtojums ar salu

L formas virtuves izkārtojums

Galu galā to, kā izskatās un tiek uztverts virtuves dizains, spēcīgi ietekmē esošais apgaismojums telpā, tāpēc iekārtojot virtuvi jāpievērš uzmanība arī logu novietojumam, lai varētu izplānot dabīgā apgaismojuma daudzumu. Tas var ietekmēt, kā virtuvē krīt gaisma, kā konkrētā telpa tiek izgaismota, kādus fasāžu dekorus izvēlēties,  utt.

Ja arī Jums ir vēlme ieviest svaigu virtuves projekt savā mājoklī, sazinieties ar mūsu dizaineru komandu šeit. Mūsu dizaineri spēs sniegt efektīvākos risinājumus tieši Jums un Jūsu mājoklim!

Share your thoughts