gaišas virtuves mēbeles

Kā saskaņot virtuves dizainu un mājokļa interjeru?

Kā saskaņot virtuves dizainu un mājokļa interjeru? Tips & Tricks

Virtuves dizaina izstrāde ir īpaši aizraujošs process, jo tā laikā ir iespēja visu izvēlēties pēc saviem ieskatiem un piešķirt mājoklim jaunas vēsmas! Virtuve tipiski ir pilnīgi atsevišķa mājokļa interjera daļa, kurā visbiežāk valdīs citas noskaņas. Piemēram, ja pārējais mājoklis ir īpaši gaišs, virtuve var būt tumšākos toņos vai arī tieši otrādi. Tad kā tieši apvienot virtuvi, lai radītu vienotu noskaņu, taču saglabātu arī interjera kontrastu?

1. Saskaņojiet virtuves fasāžu toni ar mājokļa interjeru.

Svarīgākais ir detaļās, tāpēc, lai saglabātu kontrastu, virtuves virsmas var būt citos toņos nekā pārējais interjers. Tādos gadījumos saskaņot pārējo mājokli ar virtuvi iespējams, ja virtuves virsmas ir tādos pašos toņos, kā piemēram, pārējā interjera sienas. Tas saglabā vienmērīgu pāreju un virtuve nešķitīs pilnīgi lieka.

Bilde ar baltu virtuvi no raksta - Kā saskaņot virtuves dizainu un mājokļa interjeru?

2. Tehnikas vai citu elementu saskaņošana.

Ja ir vēlme mājoklī ieviest īpaši spēcīgu kontrastu, bet tāpat ir nepieciešams arī vienojošais elements, tā var būt virtuves tehnika, tādi elementi kā rokturi vai dažādākie koka elementi. Ja mājoklī dominē koka mēbeles, tad virtuvē iestrādāti atvērtie masīvkoka plaukti vai masīvkoka virsmas kalpotu kā lielisks kopsaucējs.

Baltas Virtuves mēbeles ar salu

3. Ne vienmēr ir nepieciešams saskaņot. Kontrasts papildina!

Lai gan lielākoties virtuves dizains tiek saskaņots ar pārējo interjeru, tas ne vienmēr ir nepieciešams. Katra virtuve ir unikāla un ir tiešs klienta vēlmju atspoguļojums. Ja ir vēlme radīt kaut ko neierastu un nepieciešams, lai virtuve īpaši izceltos, to var arī nesaskaņot. Gaumes lieta!

Melna virtuve ar sienas paneli

Kā saskaņot virtuves dizainu un mājokļa interjeru – kopsavilkums

Mājoklī prioritāte ir harmonija un patīkamas noskaņas radīšana, tāpēc gaumīgi izstrādāts interjers ir jebkura mūsdienīga mājokļa pamatā un virtuve spēlē lielu lomu, lai mājoklis šķistu patīkams, moderns. Izvēle ir Jūsu. Šo vienoto sajūtu var radīt gan saskaņojot virtuves fasādes, gan virsmas, gan arī saskaņojot citus elementus. Rīkojieties pēc saviem ieskatiem, lai radītu tieši Jūsu sapņu virtuvi!

Koka galda virsma ar Virtuves piederumiem

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts