Virtuves telpa ar odziņu – kāpēc izstrādāt melnas virtuves mēbeles?

Melnas virtuves mēbeles

Ziemeļu valstīs ir ierasts gaišs interjers, kas papildināts ar gaišiem elementiem un visbiežāk arī gaišām mēbelēm. Tas tiek saistīts ar limitēto gaismas daudzumu, kas tiek saņemts gada griezumā, tāpēc arī telpas tiek veidotas gaišākas, lai mājoklis nešķistu drūms un maksimāli izmantotu pieejamo dabīgo apgaismojumu. Taču, ja ir vēlme piešķirt interjeram odziņu, tad ir skaidrs, ka nepieciešams apskatīt arī citus toņus, kuri radīs kontrastu.

Kā izstrādāt melnas virtuves mēbeles, lai tās gaumīgi papildinātu mājokli?

Krāsu palete

Lai gan baltie un pelēkie toņi noteikti turpinās būt kā pamats virtuves telpā, melnās krāsas pievienošana var to lieliski izcelt un piešķirt akcentus, lai dizains kļūtu patiesi unikāls. Melnajiem toņiem piedēvē eleganci un luksusa sajūtu, tāpēc ir skaidrs, kāpēc virtuves melnos toņos izstaro augstas kvalitātes noskaņu.

Apgaismojums

Tumša virtuve pieprasa, lai virtuves telpa saņemtu adekvātu dabīgā apgaismojuma daudzumu. Pirms veidojiet virtuves mēbeles tumšos toņos, noskaidrojiet, cik daudz apgaismojums ir pieejams telpā un cik daudz mākslīgie gaismekļi būtu nepieciešami. Melnai virtuvei lieliski arī piestāv dažādi spīdīgi, pulēti elementi, kā piemēram, misiņa rokturi vai izlietnes krāns.

Modernā klasika

Kā jau esam minējuši, minimālisma dizainu veidojot, ir grūti izmukt no sterila dizaina sajūtas, tāpēc lieliska alternatīva, kas neradīs galvassāpes ir modernā klasika, kas iekļauj elementus no kontrastējošajiem stiliem. Šie elementi var būt gan mēbeles, gan arī vispārējais virtuves telpas stils.

Melnas virtuves mēbeles – piemērotas tev?

Lai mājokļa interjeru nepārņemtu vienmuļas noskaņas, melna virtuve var sniegt tieši to odziņu, kas virtuves telpai trūka! Melnie toņi var likties pārāk spēcīgi, taču to viegli pieskaņojamā daba un unversālais pielietojums atsver šos trūkumus.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts