skandināvu virtuves

Kvarca virtuves virsmas – plusi un mīnusi.

Kvarca virtuves virsmas

Virtuves virsmas izvēle ir tik pat svarīga vai pat svarīgāka nekā fasāžu izvēle, jo uz to būs ne tikai jāskatās, bet arī ar to jāsaskarās katru dienu. Tādas detaļas kā virsmas materiāls var krasi mainīt to, kā tiek izmantota virtuve un kam tiek pievērsta uzmanība, piemēram, masīvkoka virsma pieprasīs vairāk uzmanību, uz tās nevar likt karstus elementus un jāuzmanās no ūdens. Tad kā atrast īsto virsmu? Lielākoties izvēli jāveic pēc saviem paradumiem un tā, cik ļoti esat gatavi virtuvi uzturēt un kopt. Šeit īsumā piedāvājam apskatu par kvarca virsmām un kāpēc tās apsvērt kā lieliksu alternatīvu citiem materiāliem.

Plusi:

  • Ļoti spēcīgs materiāls
  • Kvarcs ir antibakteriāls
  • Viegli kopt
  • Liela izvēle krāsām un rakstiem

Mīnusi:

  • Lielākas izmaksas
  • Var būt vēsāks pieskārienam

Kvarcs ir izcila alternatīva masīvkokam, laminātam vai pat citiem dabīgajiem akmens virsmu materiāliem. Kvarcam piemīt tādas īpašības, kuras ir grūti atrat citos materiālos. Kvarcs ir ūdensdrošs, uz kvarca virsmām var likt karstus priekšmetus nesatraucoties par traipiem vai krāsu maiņu, to ir īpaši viegli kopt un lai saskrāpētu kvarca virsmu, ir jāpieliek pūliņi.

Viens no saistošākajiem elementiem, kas piesaista uzmanību kvarca virsmām ir tieši ne tā īpašību kopums, bet gan kopējais izskats. Dabīgā akmens izskats iederās praktiski jebkurā mājokļa interjerā un piešķir tam īpašu noskaņu. Tā kopšana arī ir pavisam vienkārša, traipus tīrīt nebūs grūti, tāpēc kvarca virsmas kļūst tikai aktuālākas!

Taču kā jau arī minējām, katram materiālam ir arī savi mīnusiņi. Kvarca virsmas pilnīgi noteikti būs dārgākas nekā lamināta vai masīvkoka virsmas un tas ir pilnīgi loģiski. Ja cena nav faktors, tad šis materiāls izcili papildinās jebkuru mājokli! Jāpiemin, ka kvarca virsmai nepiemīt patīkamais siltums, kāds ir, piemēram, masīvkokam, kas ienes telpā mājīgumu. Kvarcs salīdzinoši ir aukstāks, pieskārienam vēss.

Kvarca Virtuves virsmas – piemērotas tev?

Kvarca virsmas piedāvā plašu krāsu spektru un rakstu variāciju. Virsmas ir viegli tīrāmas, kā arī noturīgas pret skrāpējumiem un karstumu, kas ir īpaši noderīgi katram mājās gatavotājam. Akmens tipa virsma pieskārienam šķitīs vēsāka kā citu materiālu virsmas, kā arī piešķirs dizainam industriālu sajūtu.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts