Uzglabāšanas risinājumi – funkcionālas virtuves pamatā

Uzglabāšanas risinājumi

Mūsdienīgas virtuves kvalitāti izšķir tās funkcionalitāte un attiecīgi arī pieejamie uzglabāšanas risinājumi. Jūsu sapņu virtuves lietošanas paradumi ir atkarīgi no tā, kāda tipa zglabāšanas risinājumi tiks piemeklēti un kā tie tiks realizēti. Kādus uzglabāšanas risinājumus apvsvērt savam virtuves projektam?

Augšējie sienas skapīši

Sienas skapīši, kuri tiek uzstādīti virs virtuves virsmas visbiežāk ir aptuveni 30 līdz 45 centimetru dziļumā, tādejādi tie nešķitīs pārlieku masīvi, taču tāpat sniegs lieliskas uzglabāšanas iespējas. Sienas skapīši ir lielisks veids kā gūt plašu uzglabāšanas vietu, ja virtuves telpa ir kompakta un citas opcijas nav optimālas.

Grīdas skapīši

Skapīši bez kuriem virtuve nav iedomājama! Tie var ietvert gan atvilknes ar visiem organizētājiem, gan plauktiņus vai grozu sistēmas. Grīdas skapīši ir pamats, uz kuru balstās pārējais virtuves dizains. Attiecīgi, ja grīdas skapīši nesniedz Jums nepieciešamo uzglabāšanas funkciju, tad nepieciešams tos kombinēt ar citiem risinājumiem, kā piemēram, augšējiem sienas skapīšiem.

Stūru grozu sistēmas

Bieži vien par tiem nav padomāts, jo ierasts, ka stūros nav parocīgi neko glabāt, jo nepieciešamais ir grūti aizsniedzms, taču mūsdienu uzglabāšanas risinājumi – grozu mehānismi eleganti atrisina šo problēmu. Pluss punkts par funkcionalitāti!

Salas uzglabāšanas risinājumi

Ar vien lielāku popularitāti gūstošā virtuves sala sniedz vēl vienu pamatojumu, kāpēc tā ir mūsdienu virtuves pamats. Virtuves sala lieliski kalpo ne tikai kā virsma, kur ieturēt maltīti, bet arī liela, efektīvi izmantojama vieta, kur glabāt visu gatavošanai nepieciešamo.

Kā jau minējām, funkcionalitāte ir modernas virtuves pamatā, un funkcionalitāti ietekmē visdažādākie faktori, taču galvenā limitācija ir uzglabāšanas iespējas.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts