Koka dekori virtuvē – 2020. gada aktualitāte.

Koka dekori virtuvē

Sen jau pieņemts, ka virtuves telpa ir mājokļa sirds, tāpēc saprotams, ka virtuves dizains spēlē milzīgu lomu kopējā mājokļa interjera noskaņas radīšanā. Ja piemeklē īstos risinājumus, virtuves mēbeles var precīzi pieskaņot Jūsu iecerētajai vīzijai un gūt izcilus rezultātus. Lai gan koka elementi virtuvē bijuši vienmēr, ar vien biežāk klienti izvēlās iestrādāt koka dekorus savā jaunajā projektā. Kāpēc izēlēties koka dekorus?

Ja pievēršam uzmanību pārējiem materiāliem, kas izmantoti mājokļa interjerā, uzreizi ir skaidrs, ka koks redzams katrā telpā. Grīdas, durvis, plaukti – tie parasti ir no koka. Tāpēc, lai efektīvi panāktu šo vienoto kopskatu, kuru tik ļoti vēlamies redzēt savā mājoklī, koka elementi jāiekļauj arī virtuves telpā. 

Kā koka dekorus iekļaut arī virtuvē?

Ir neskaitāmi daudz varianti kā koka dekorus iekļaut virtuves dizainā, piemēram, kā lamināta virsmas, fasādes ar koka dekoru vai arī koka plaukti. Izvēle ir Jūsu. Visizplatītākā opcija ir koka dekoru izmantot virsmas un sienas paneļa izstrādē, tādejādi neradīsies sajūta, ka virtuve ir pārāk masīva un aizņem visu telpu.

Kā pieskaņot koka dekorus kopējam dizainam?

Koka elementu lielākais pluss ir tas, ka tos izcili var pieskaņot praktiski jebkuram citam materiālam. Tas lieliski saderēsies ar gan glancētām, gan matētām fasādēm un jebkura materiāla virsmām. Papildus, var iekļaut vēl citu 2020. gada tendenci – koka un metāla apvienojums -, kur koka dekoram ir attiecīgi pieskaņoti eleganti metāla rokturi.

Koka dekori virtuvē – kopsavilkums

Koka dekori virtuvē bijuši aktuāli jau gadu desmitiem un paredzams, ka nekas nemainīsies. Koka unikālo tekstūru nevar aizstāt nekas. Kokam un tā imitācijām piemīt šī mājīgā noskaņa, kas patīk jebkuram.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts