virtuves virsmas

Darba virsma- kuru materiālu izvēlēties?

Darba virsma – kuru materiālu izvēlēties?

Virtuves izstrādē personalizēšanas iespējas ir daudz un dažādas, taču pievērsīsimies sīkāk virtuvju darba virsmām, aktuālākajiem materiāliem un to praktiskumam un lietošanas aspektiem. Visizplatītākās ir virsmas, kas veidotas no akmens, masīvkoka, akrila vai lamināta. Taču kuru izvēlēties?

Izvēloties materiālu, jāņem vērā tā īpašības un ilgspējība. Izvēli ietekmē arī dzīvesveids un tas, cik bieži un kā virsma tiktu izmantota.

Akmens masa

Akmens masas virsmas piedāvā plašu krāsu spektru un rakstu variāciju. Virsmas ir viegli tīrāmas, kā arī noturīgas pret skrāpējumiem un karstumu, kas ir īpaši noderīgi katram mājās gatavotājam. Akmens masas virsma pieskārienam šķitīs vēsāka kā citu materiālu virsmas, kā arī piešķirs dizainam industriālu sajūtu.

Masīvkoks

Masīvkoks interjerā īpaši izcelsies un radīs patīkamu, mājīgu gaisotni. Visbiežāk interjerā, tiek izmantoti ozolkoka vai dižskabārža masīvi, taču pieejamas arī rieksta, ķirša vai akācijas virsmas. Masīvkoka virsmu īpašniekiem ieteicams izvairīties no virsmas ilgstošas saskarsmes ar ūdeni un karstiem traukiem.

Virtuve kurai ir masīvkoka darba virsma

Lamināts

Daudzpusīgākais no galda virsmu materiāliem ir lamināts, jo tas var atdarināt simtiem apdares materiālu un toņu, sākot no koksnes un beidzot ar marmoru. Lamināts ir viegli pieskaņojams jebkurai virtuves iekārtai un interjera dizainam. Arī no izmaksu perspektīvas tas ir salīdzinoši lētāks kā citi materiāli.

Baltas Virtuves mēbeles ar lamināta galda virsmu

Akrils

Akrils ir gluds, ūdens izturīgs materiāls, kas nepieprasa īpašu apkopi un ir noturīgs pret sīkiem skrāpējumiem. Akrila universālās īpašības klientiem sniedz plašas virsmas personalizēšanas iespējas un virtuvei piešķirs elegantu un modernu izskatu.

baltas krāsas akrila virtuve

Ja arī Jūs interesē elegants risinājums Jūsu virtuvei, droši sazinieties ar mūsu komandu šeit!

Share your thoughts