Metāla dekori virtuvē – kā jaunāko tendenci īstenot savā interjerā?

Metāla dekori virtuvē

Virtuves interjera tendences reizēm mainās straujāk nekā tām ir iespējams izsekot līdzi, taču reizēm mēdz parādīties kāda tendence, kura gūst ievērojamu piekritēju pulku. Šoreiz tas ir attiecināms uz metāla dekoriem virtuvē. Trends, kurš lēnām guva vairāk un vairāk popularitāti un šobrīd jau ir sevi “iecementējis” kā aktuālāko šī brīža tendenci mājokļu interjerā.

Metāliskas virsmas un sienas panelis sniegs patiesu eleganci

Metāliskas virsmas sniedz neierastu dizaina risinājumu, kas ienes dizainā jaunas vēsmas. Kā piemēram, bronzīgos toņos piemeklēts sienas panelis virtuvei piešķirs odziņu, ienesīs industriālas virtuves noskaņas. Tas ir risinājums, kas radīs patīkamu kontrastu ar neitrālajām fasādēm, dizainu padarīs siltāku un saglabās unikālo, moderno noskaņu.

Viss slēpjas detaļās – mazie metāliskie elementi ir visa atslēga

Virtuves vismazāk novērtētā nianse, kas īpaši spēcīgi ietekmē kopējo telpās interjera noskaņu, – mēbeļu rokturi. Sasniedziet vienoto izskatu “izkaisot” metāliskos elementus vienmērīgi pa visu telpu, tie var būt gan rokturi, lampas, vai pat citas virtuves ierīces. 

Cita perspektīva – metāla un masīvkoka mijiedarbība

Metāliskie elementi ir īpaši parocīgi, jo tos lieliski ar kombinēt ar citiem materiāliem visdažādākajos toņos un tie iederēsies jebkurā Jums tīkamajā virtuves stilā. Metāla labākais draugs ir koks, tie papildina un izceļ viens otru. Ja mērķis ir sasniegt industriālu, minimālistisku un modernu vai arī pat klasisku noskaņu, metāls un koks iederēsies visur! Apliecinājums tam nav jāmeklē tālu, apskatieties paši!

Metāla dekori virtuvē – secinājumi

Metāliskie toņi un elementi patiesi ir atstājuši milzīgu iespaidu uz virtuves un pārējā mājokļa interjera tendencēm. Tas galvenokārt irīstenojies pateicoties metāla spīduma īpašībai, kas piešķir dizainam lukusa piesitienu, taču neradot kompromisus. Metāliskie elementi radīs atspīdumus, kas kompaktākās virtuvēs veicinās plašuma noskaņu.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts