Kā izstrādāt skandināvu stila virtuvi?

Kā izstrādāt skandināvu stila virtuvi?

Gaišie toņi, kā jau zināms, ir skandināvu stila pamatā. Baltas fasādes, skapīši, sienas vai citi elementi, bez baltajiem toņiem skandināvu stils pat nav iedomājams! Šis stils arī īpaši izceļas ar tā neskaitāmi daudzajiem paveidiem un pateicīgo dabu, skandināvu stilu var pieskaņot jebkuram mājoklim. Tā arī ir veiksmes atslēga. Tāpēc šoreiz izskatīsim, kas tieši tad skandināvu stilu padara par “skandināvu”.

Apgaismojums virtuves telpā – skandināvu stila atslēga

Jau iepriekš esam uzsvēruši apgaismojuma nozīmīgumu virtuves telpas interjerā, taču vēl jo vairāk apgaismojums pierāda savu nozīmīgumu, ja runa ir par skandināvu stilu. Skandināvu stila pamatā ir mērķis telpu padarīt gaišāku, lai kompensētu gaismas apjomu, kuru ziemeļos ziemas laikā nesaņem. Virtuve gaišos toņos ar apgaismojumu, kurš ir pārdomāts un kvalitatīvs, virtuves telpu padarīs daudz, daudz patīkamāku, to spēs novērtēt ikviens!

Materiāli un to ietekme uz dizaina uztveri

Materiāli ir nākamā iezīme, pēc kuras atšķirt skandināvu stilu no citiem. Tradicionāli tika maksimāli izmantoti dabīgie materiāli, lielākoties koks, taču mūsdienās lielākoties formula ir viena. Akrila vai mdf fasādes ar lamināta vai masīvkoka virsmas un sienas panelis. Tā ir kombinācija, kas pieturās pie tradīcijām un nekad ar to nevarēs “aizšaut greizi”.

Citi dizaina elementi

Bieži vien sienas paliek lielākoties neizmantotas un garlaicīgas, taču skandināvu stils vienmēr ir bijis apņēmies to labot. Sienas panelis ir neaizmirstama virtuves sastāvdaļa un, ja tas netika izstrādāts no koka vai lamināta, tad var droši teikt, ka nākamā izvēle ir flīzes ar kādu interesantāku, taču neitrāu rakstu.

Kā izstrādāt skandināvu stila virtuvi? Apkopojums

Virtuves pēdējā laikā ir kļuvušas par telpām, kurās notiek vislielākā rosība. Tā vairs nav tikai gatavošanas darbu vieta, virtuve ir arī vieta, kur no rīta satikt ģimeni un vakarā uzņemt ciemiņus. Kurš gan cits stils būs labāks nekā skandināvu, lai radītu virtuves telpā īsto, mājīgo un patīkamo gaisotni?

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts