Kā iekļaut marmoru virtuves interjerā

Marmors virtuves dizainā – elegants risinājums ikvienam interjeram!

Marmors virtuves dizainā

Kad runa ir par ekskluzīviem materiāliem, kuri telpai piešķirs zināmu šarmu, nekas nepārspēs marmora eleganci. Marmors ir materiāls, kura greznību cilvēce ir novērtējusi jau sen. Tas izceļās ne tikai ar savu greznību, bet arī noturību, jo ne velti simtiem un tūkstošiem gadus seni grieķu un romiešu meistardarbi ir joprojām apskatāmi arī mūsdienās.

Ir skaidrs, ka marmors ir materiāls, kas izstaro eleganci un pārsteidz ar savu noturību pret ārējiem faktoriem, un tieši tāpēc tas ir lielisks materiāls interjera dizainam. Taču nav skaidrs, kur tieši virtuvē to iekļaut?

Virtuves darba virsma

Noteikti viens no visacīmredzamākajiem marmora pielietojumiem virtuvē ir darba virsmas izstrāde. Tas patiesi ir viens no labākajiem veidiem, kā iekļaut šo lielisko materiālu savā virtuvē, jo virtuves virsmām jāiztur vislielākā slodze un marmors saglabās savu svaigumu vēl ilgi, līdz ar to virtuves nolietojums nebūs manāms praktiski nemaz. Papildus, marmors nodoršinās klasisku, taču modernu pieskārienu jebkurai virtuvei.

Sienas panelis

Sienas panelis, ja neieskaita fasādes, ir virtuves virsma, kas sniedz neizmērojami lielu iespaidu uz virtuves dizainu, taču ikdiena darbos, tam netiek pievērsta īpaša uzmanība, tas pamanās palikt vairāk vai mazāk neievērots. Sienas panelis sniedz iespēju kļūt radošam un izvēlēties vienu no vairākiem veidiem kā to izstrādāt. Ja sienas panelis, kas sastāv no flīzītēm ir Jums iecienīts stils, tad ar marmora palīdzību iespējams izstrādāt unikālu rakstu, kas piemitīs tikai Jūsu projektam.

Virtuves sala un tās virsma

Marmora virtuves sala izcelsies no pārējās Jūsu virtuves un kalpos kā tāda virtuves “odziņa”. Lai gan marmors ir īpaši dārgs materiāls, tas ir tā vērts. Ikviens spēs novērtēt marmora eleganci, tas virtuvē ienesīs neatņemamu luksusa noskaņu.

Īsā atbilde – marmoru var iekļaut it visur! Tas lieliski saderēs kombinācijā ar praktiski jebkuru citu materiālu un krāsu, jo marmors pats par sevi ir salīdzinoši neitrāls, taču svarīgi uzsvērt, ka nav arī garlaicīgs, jo tā vizuālo skatu papildina pelēcīgi dzīslojumi. Tādejādi katra marmora virsma ir unikāla un radīs interesantu noskaņu, kuru nepārspēs neviens cits materiāls!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts