Skandināvu virtuves

U-veida virtuves izkārtojums – lai nepieciešamais būtu rokas stiepiena attālumā!

U-veida virtuves

Virtuves telpas iekārtojums ir viens no vissvarīgākajiem aspektiem mājokļa interjerā, jo, ņemot vērā, ka virtuve ir mājokļa sirds, tā spēcīgi iespaido to, kā tiek uztverts kopējais mājokļa interjers. Virtuves izkārtojuma plānošanai nepieciešams atvēlēt laiku, jo tas noteiks, kā un cik efektīvi Jūs varēsiet veikt virtuves darbus.

U-izkārtojuma virtuves dizains paredz telpas izstrādi, kurā trīs sienu platību nosedz skapīši un tehnika, veidojot pusloku. Tas ļauj ērti piekļūt jebkam, kas atrodas virtuvē. Ja virtuves telpa nesniedz iespēju izmantot trīs sienas, tad, lai sasniegtu to pašu mērķi, var uzstādīt virtuves salu. U-tipa virtuves var iekļaut daudzos virtuves stilos un virtuves izmēram nav nozīmes, U-tipa virtuves var būt gan lielas, gan mazas.

Projektējot jebkuru virtuvi, viena no pirmajām lietām, kas jāņem vērā, ir Jūsu virtuves plānotā darba plūsma. U-veida virtuves mēbeļu izkārtojums ir viens no pateicīgākajiem plašākām telpām, jo to ir viegli pielāgot un tas rada līdzvaru un simetriju. Virtuves funkcionalitātes pamatā ir darba trijstūris, kuru sastāda virtuves daļa starp izlietni, plīti un ledusskapi. Ņemot vērā, ka U-tipa virtuvēs šis darba trijstūris ir salīdzinoši plašāks, ir arī daudz vietas skapīšiem, kur glabāt gatavošanai nepieciešamos piederumus.

Plānojot U-izkārtojuma virtuvi jāņem vērā arī apgaismojums. Ieteicams to plānot tā, lai ienāktu pēc iespējas lielāks daudzums dabīgā apgaismojuma, taču, lai atvieglotu gatavošanas priekus diennakts tumšajā laikā, LED apgaismojuma lentas būs noderīgākais palīgs.

Lai gan biežāk ir sastopami citi virtuves mēbeļu izkārtojuma stili, U-tipa izkārtojums saglabā savu piekritēju loku un kalpo kā lieliska opcija, ja virtuves prioritāte ir funkcionalitāte, ir nepieciešamas plašas virsmas, kur gatavot un virtuves telpa sniedz optimālas iespējas iekārtot virtuves mēbeles pēc savām vēlmēm. Salīdzinoši arī ar, piemēram, L-tipa virtuvēm, U-izkārtojums sniedz daudz plašākas uzglabāšanas iespējas.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts