Lai gatavošana nebūtu tikai pienākums – virtuves mēbeļu dizains bez ierobežojumiem.

virtuves mēbeļu dizains

Virtuves telpas dizains ir mājokļa interjera veiksmes atslēga, tās ietekme uz kopējo mājokļa noskaņu ir neizmērojama. Virtuves mēbeles var mājokli gan lieliski papildināt un piešķirt dažāda veida kontrasta elementus, vai arī, ja nepārdomāti izplānotas, var panākt pretējo vēlamajam rezultātam un radīt vienmuļu noskaņu. Tāpēc virtuves mēbeļu izstrādē nav vēlams pieturēties pie konkrēta standarta tikai principa pēc, jo katrs mājoklis ir ar savām īpatnībām un katram mājokļa saimniekam ir savas vēlmes, kuras virtuvē labprāt ieviestu.

Tikai tāpēc, ka Jūsu iecere neatbilst konkrētam, ierastākam virtuves stilam, nenozīmē, ka Jums vajadzētu atturēties no savas oriģinālās ieceres īstenošanas. Šo pieeju virtuves mēbeļu dizaina izstrādei lieliski demonstrē šis elegantais un smalki nostrādātais minmālisma un industriālā stila noskaņu iedvesmotais virtuves projekts, kurš savu vietu radis mājoklī Stokholmā. Virtuve kalpo kā piemērs, ka interjera stilam nav konkrētas izpausmes un stilus miksējot arī var gūt lieliskus un ne reti arī labākus rezultātus, kā būtu plānots.

Pateicoties veiksmīgo industriālo un minimālistisko noskaņu apvienojumam, konkrēto virtuves projektu izdevies radīt tieši pēc mājokļa saimineka vēlmēm, kur apvienoti ir labākie standarti no abiem stiliem un virtuve lieliski integrējas arī kopējā mājokļa interjerā.

Tumšās fasādes rada kontrastu ar balto sienas flīžu apdari un kvarca virsmu virtuves telpas interjerā ienes daudzveidību, tādejādi neļaujot telpai kļūt pārāk vienmuļai. Tumšās fasādes izceļas uz lielākoties gaišos toņos izstrādāto interjeru. Protams, kā  jau jebkurā projektā, viss slēpjas detaļās un to pašu var minēt par šo virtuvi. Tādi elementi, kā rokturi vai pat plīts, piemeklēti, lai precīzi atbilstu vēlamajai noskaņai, un šie šķietami pavisam atšķirīgie elementi papildina viens otru.

Industriālā un minimālistiskā stila noskaņas, kas ietekmēšujas šī projekta izstrādi, ir lielisks variants, kuru izvēlēties savam mājoklim, jo tas apvieno industriālā dizaina augstos funkcionalitātes standartus un minimālisma vienkāršo pieeju, kā padarīt gatavošanu vieglāku – atbrīvojot telpu no liekā. Virtuvē ir saglabāts pats svarīgākais, lai gatavošana nebūtu tikai pienākums.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts