skandināvu virtuves

Kā kompaktai virtuvei piešķirt plašuma sajūtu?

Kā kompaktai virtuvei piešķirt plašuma sajūtu – Tips & Tricks

Virtuve ir mājokļa sirds, kurā notiek vislielākā rosība, jo no rīta satiekas ģimene, un vakarā virtuvē runājamies ar ciemiņiem. Lai gan virtuve ir mājokļa sirds, ne visos mājokļos iespējams virtuves mēbelēm atvēlēt tik daudz vietas, cik vēlētos, tāpēc piedāvājam mūsu dizaineru ieteikumus, kurus ņemt vērā, lai kompaktai virtuves telpai piešķirtu plašuma sajūtu.

1. Pārdomāts virtuves mēbeļu risinājums.

Viens no svarīgākajiem jautājumiem, kuru apsvērt, izstrādājot virtuves projektu, ir stila izvēle, taču vēl jo svarīgāka šī izvēle ir, izstrādājot kompaktu virtuves mēbeļu projektu. Tas skaidrojams ar to, ka kompaktākos projektos bieži vien nepieciešams panākt dažādus kompromisus, tāpēc jau pirms izstrādes nepieciešama ļoti rūpīga plānošana. Virtuves stils izteikti var mainīt virtuves funkcionalitāti un kopējo telpas uztveri. Virtuve nav virtuve, ja tā nespēj nodrošināt nepieciešamo funkcionalitāti, tāpēc papildus eleganta un tīra stila izvēlei jāizsver, kādi uzglabāšanas risinājumi būs visparocīgākie tieši Jūsu mājoklī. Vai Jums ir svarīgi, lai garšvielas ir ātri pārskatāmas un rokas stiepiena attālumā? Tad atvērtie plaukti ir paredzēti tieši Jūsu virtuvei. Jums svarīga gatavošanas daudzveidība un virtuvē tiek izmantoti neskaitāmi daudzi piederumi? Tad Jums nepieciesami mūsu partneru Vauth-Sagel grozu sistēmas, kuras parūpēsies par to, lai vienmēr visam pietiktu vietas.

2. Gaišas un glancētas fasādes.

Gan krāsa, gan fasādes pārklājums krasi var mainīt telpas  plašuma izjūtu. Ņemot vērā, ka virtuves viena no redzamākajām virsmām ir mēbeļu fasādes, saprotams, cik ļoti tās ietekmēs telpas vizuālo koptēlu. Ja ir kompakta virtuves telpa, tad pēc iespējas vairāk jārada šī plašuma sajūta, kuru var panākt gan virtuves dizainā izmantojot gaišus toņus un to kombinācijas, gan iekļaujot glancētas virsmas, piemēram, fasādes. Apvienojot abus priekšlikumus, gaišas, glancētas fasādes lieliski izcels virtuves interjeru un atspīdums radīs ilūziju, ka telpa tik tiešām ir lielāka nekā tā patiesībā ir.

3. Atjautīgi pielāgots apgaismojums.

Papildus gaišajiem toņiem un glancētajām fasādēm ieteicams rūpīgi izplānot apgaismojumu. Svarīgi izvērtēt, cik telpā ienāk dabīgais apgaisojums, un cik nepieciešams ieviest ar apgaismojuma risinājumiem, piemēram, LED. Jo gaišāks mājoklis, jo plašāks tas šķitīs un patīkamāk būs tajā uzturēties. LED gaismas virtenes, kas integrētas virtuves mēbelēs, efektīvi izgaismos virtuves telpu, saglabājot lielisku energoefektivitātes rādītāju.

Kā kompaktai virtuvei piešķirt plašuma sajūtu – secinājumi

Lai gan uzdevums kompaktai virtuves telpai piešķirt plašumu sākotnēji var šķist neiespējams, ar atjautīgiem un rūpīgi pārdomātiem dizaina un tehnikas risinājumiem var panākt brīnumus. Gan virtuves grozi un pārdomāts LED apgaismojums, gan arī gaišs un ar glancētām virsmām mēbelēts interjers sniegs kāroto rezultātu, un virtuves funkcionalitāte būs nevainojama.

Ja arī Jums ir vēlme izstrādāt jaunu virtuves projektu, mūsu dizaineri sniegs iespēju Jums to īstenot! Palīdzēsim ar visu un papildus arī izstrādāsim 3D vizualizāciju par brīvu! Piesakiet bezmaksas konsultāciju šeit jau šodien!

Share your thoughts