Virtuves mēbeles bez augšējiem skapīšiem – ērti un minimāli

Virtuves mēbeles bez augšējiem skapīšiem

Viens no interesantākajiem trendiem, kas ir izsities interjera dizainā ir virtuves mēbeles bez augšējiem skapīšiem. To vietā virtuvē tiek maksimāli izmantoti grīdas skapīši vai reizēm arī atvērtie plaukti.   Izklausās neierasti? Iespējams mazliet, jā. Taču pirmo reizi redzot šāda tipa virtuvi ir skaidrs, kur rodas šīs tendences pievilcīgums. 

Labākais veids kā rast “brīvāku” sajūtu virtuvē

Kompaktākā telpā pilna izmēra virtuve ar plašiem sienas skapīšiem var radīt sajūtu, ka telpa ir pārāk pilna. Loģiskākais risinājums – virtuves mēbeles bez augšējiem skapīšiem. Šis risinājums telpu veidos atvērtāku, tā liksies gaišāka un plašāka, tāpēc šī tendence īpaši piemērota īpašniekiem ar kompaktām virtuves telpām. Papildus, virtuve ne tikai šķitīs gaišāka, bet bez skapīšiem būs arī sajūta, ka ir vairāk virtuves darbavirsmas, kuru izmantot ēdiena gatavošanas priekos.

Minimālāks dizains un mazāk visa liekā

Ja sākotnēji skapīšu zudums liekas neiespējams, jo nebūs kur likt dažādus piederumus, kas tipiski tur atrastos, tad aicinam pārskatīt savu arsenālu un izvērtēt, kas tiešam tiek izmantots un kas netiek. Ja tā kārtīgi padomā, vai tad ir tik daudz piederumi, kurus nepieciešams izmantot ikdienā? Ja minimālās tendences Jūs uzrunā, tad augšējo skapīšu neizmantošanas tendence būs kā radīta Jums! Ne tikai atbrīvos virtuves telpas interjeru, bet aktīvāk liks aizdomāties, kas ir nepieciešams un kas ir lieks.

Virtuves sala kā alternatīva sienas skapīšiem un ne tikai

Saprotams, ka funkcionāli uzglabāšanas risinājumi ir katras mūsdienīgas virtuves pamatā, līdz ar to, tas, kas tagad netiks uzglabāts sienas skapīšos, tiks uzglabāts kur citur. Šajā gadījumā virtuves salā! Ja virtuves telpa sniedz šo iespēju, tad mūsu dizaineri iesaka ļoti nopietni apsvērt salas izstrādi. Sala ir viens no labākajiem elementiem, kādu virtuvē vispār varētu vēlēties! Tā kalpo gan kā ēdamgalds, gan kā plaša vieta, kuru izmantot piedrumu uzglabāšanai, gan arī kā papildus virsma, uz kuras gatavot!

Galu galā izvēlē virtuvē neizstrādāt sienas skapīšus ir atkarīga no Jūsu vēlamās dizaina noskaņas un kā vēlaties izmantot virtuves telpu. Patīk šis stils? Tad interesēs arī šis! Mūsu izstrādātās virtuvītes, kuru dizaina izstrādē iedvesmojāmies no jaunākajām tendencēm.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts