skandināvu virtuves

Virtuves sienas panelis: tendences

Sienas panelis

Jebkuras gaumīgas virtuves pamatā ir funckionalitāte, kas apvienota ar elegantu dizainu, un jau izsenis, lai virtuves telpā veiksmīgi panāktu šo divu īpašību apvienojumu, virtuves mēbeļu projektos tiek integrēts multifunkcionāls sienas panelis.

Arī mūsu dizaineri labprāt mūsu izstrādātajos virtuves projektos iekļauj sienas paneļus, jo to sniegtie plusi ir neskaitāmi daudz. Sienas paneļa risinājums padara virtuvi ilgtspējīgu, kā arī pasargā sienu no netīrumiem un padara uzkopšanu pēc virtuves darbiem vieglāku. Tas ne tikai pagarinās virtuves kalpošanas laiku un kvalitāti, bet arī piešķirs virtuves mēbelēm plūdenāku izskatu un kalpos kā elements, kas komplementē virtuves virsmu vai fasādes.

Sienas panelis var kalpot kā elements, kas palīdzēs integrēt virtuves dizainu pārējā virtuves telpas un mājokļa interjerā. Tieši šo minēto iemeslu dēļ dizaineri iekļauj sienas paneļus katrā mūsu izstrādātajā projektā. Lai palīdzētu Jums ar sienas paneļu izvēli, zemāk minētas visstraujāk augošās virtuves paneļu tendences šajā gadā.

  • Flīžu sienas paneļi

Flīžu sienas paneļi ir lielisks veids kā piešķirt virtuvei plūdenu un uz funkcionalitāti fokusētu noskaņu. Šāds sienas panelis atstāj iespaidu, ka virtuvē darbojas profesionālis, kura galvenā prioritāte ir ērts, viegli kopjams un klasiska dizaina virtuves projekts.

  • Masīvkoka sienas paneļi

Masīvkoks jebkurā mājoklī ienesīs gaišumu un patīkamu, mājīgu gaisotni. Sienas panelis, kas izstrādāts no masīvkoka vai lamināta ar masīvkoka imitācijas dekoru, ir viens no iecienītākajiem veidiem, kā papildināt skandināvu stilā izstrādātu mājokli. Papildus tam masīvkoks un koka imitācijas nekad neizies no modes! Dabīgais izskats saglabās svaigas noskaņas vēl ilgi pēc tā ieviešanas virtuvē.

  • Neierasti raksti vai toņi

Sienas panelis, kas izstrādāts ar dažādiem neierastiem rakstiem vai toņiem ir vislabākais veids, kā izcelt savas virtuves mēbeles un padarīt virtuvi patiesi unikālu. Neierastāki toņi sniedz iespēju virtuves sienas paneli saskaņot arī ar citiem jau esošiem vai plānotiem interjera dizaina elementiem.

Kopsavilkums

Sienas panelis ir viens no aspektiem, ko nepieciešams iekļaut Jūsu jaunākajā virtuves projektā, jo tas palīdzēs radīt virtuvi, kurā ir patīkami uzturēties, kuru ir vieglāk kopt un kura veiksmīgāk integrējas kopējā mājokļa tēlā. Sekojiet mūsu sniegtajiem padomiem par sienas paneļu tendencēm un atrodiet īsto stilu tieši Jūsu nākamajam projektam!

Ja arī Jums interesē jauna virtuves projekta izstrāde, taču joprojām nav skaidrs, kādu sienas paneli Jūs vēlaties savā virtuvē, sazinieties ar mūsu dizaineriem šeit! Viņi Jums atbildēs uz katru jautājumu un papildus sniegs arī projekta vizualizāciju bez maksas!

Share your thoughts