Skandināvu virtuves

Atvērtie plaukti – funkcionālas virtuves atslēga

Atvērtie plaukti

Funkcionalitāte ir katras modernas virtuves pamatā un katrā mājvietā svarīgi, lai būtu ērta, moderna un praktiska virtuve, kas palīdz saglabāt mūsu dzīvesveida plūsmu, apvienojot labākos mūsdienu virtuves standartus. Eleganta virtuve, kurā uzsvars ir uz funkcionalitāte, mājvietu padara izteiksmīgāku un liek noprast, ka piestrādāts pie katras sīkākās detaļas.

Kā atvērtie plaukti ietekmē virtuves telpu?
Atvērtie plaukti neizmērojami atvieglos gatavošanas procesu virtuvē, jo tie ātri un efektīvi ļauj piekļūt visam nepieciešamajam. Tāpēc ar vien biežāk ir manāma šī tendence virtuves augšējos skapīšus aizstāt ar atvērtajiem plauktiem, vai arī, ja ne aizstāt, tad virtuviv papildināt ar, piemēram, Myshelf dizaina plauktiem. Iemesli var būt vairāki – atvērtā tipa plaukti virtuvei piešķir raksturu, mājīguma sajūtu un arī gatavošanas laikā nekas nebūs jāmeklē, jo nepieciešamie piederumu jau būs pa rokai. Ja atvērtie plaukti interjerā iekļauti pareizi, tad tie var kalpot kā lielisks elements, kas izcels virtuves dizainu un padarīs to unikālu.

Kāpēc tos izvēlēties?

Plusi:

  • Vairāk virtuves virsmas citiem mērķiem
  • Viss nepieciešamais rokas stiepiena attālumā

Minēto plusu dēļ ievērojami tiek papildināta virtuves funkcionalitāte un tajā darboties ir daudz patīkamāk. Papildus, atvērtie plaukti kalpo ne tikai, lai papildinātu funkcionalitāti, bet arī kā dizaina elements.

Mīnusi:

  • Neiederās katrā interjerā
  • Palielinās virtuves projekta izmaksas.

Atvērtie plaukti – piemēroti tev?

Atvērtie plaukti ir izmaksas ar kurām jārēķinās, taču tāpat tie ir vieni no cenu ziņā efektīvākajiem glabāšanas risinājumiem, kādus virtuves telpā iespējams ieviest. Turklāt, jāapzinās, ka par kvalitāti ir jāmaksā. Diemžēl atvērtie plaukti nav risinājums, kas iederēsies katrā interjerā, tāpēc mājokļa saimniekam jāapdomā, kā šis risinājums iederēsies konkrētajā telpā.

Ja arī Jums ir vēlme pēc svaiga virtuves projekta, kas iekļauj visus labākos mūsdienu interjera dizaina standartus, sazinieties ar mūsu komandu šeit! Atbildēsim uz katru Jūsu jautājumu un papildus izstrādāsim 3D vizualizāciju bez maksas!

Share your thoughts