Technistone kvarca virtuves virsmas

Technistone kvarca virtuves virsmas

Pirms plānojat uzstādīt savu jauno virtuves galda virsmu, ir vērts izpētīt visus tirgū pieejamos un aktuālos materiālus.  Kā arī pirms izdarīt savu izvēli par labu kādam konkrētam galda virsmas materiālam lai tas būtu masīvkoks, lamināts, granīts vai kas cits, iesakam apsvērt visus šī materiāla plusus un mīnusus. Kā zināms, virtuves iekārta nav tā lieta, ko savās mājās maināt katru mēnesi, parasti tā tiek uzstādīta, lai kalpotu vairākus gadus, pat gadu desmitus.  Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem, gatavošanā vislielāko laiku aizņem darbības uz virtuves virsmas. Specializētajos virtuves iekārtojuma salonos iespējams izvēlēties dažnedažādus materiālus, no lamināta līdz tādiem moderniem materiāliem kā kvarca virsmas. Ja vēlaties savā virtuvē izturīgu, ilgmūžīgu darba virsmu, nepieciešams apsvērt dažas svarīgākās pamatīpašības. Mēs sadarbojamies ar savas nozares speciālistiem un lietpratējiem, tāpēc saviem klientiem iesakam un  paši priekšroku dodam čehu Technictone kvarca virsmām.

Technistone kvarca virtuves virsmas tumšā krāsā

Technistone kvarca virtuves virsmas ir izcili kvalitatīvs materiāls, kas, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas, veidots no dabiskām akmens sastāvdaļām, tās sajaucot un presējot. Pateicoties tā unikālajām īpašībām, šis materiāls apmierina visas prasības, kādas izvirza mūsdienīga mājsaimniecība. Technistone tiek ražots presētās loksnēs, no kurām pēc tam tiek darināts viss nepieciešamais.

Technistone kvarca virtuves virsmas gaišā krāsā

Kvarca virsmas  priekšrocības:

  • moderns dizains
  • izturīgs pret skrāpējumiem
  • ūdensizturīgs
  • izturīgs pret baktērjām
  • izturīgs pret traipiem
  • izturīgs pret organiskajām skābēm
  • izturīgs pret smaržām
  • izturīgs pret cigarešu radītiem apdegumiem
  • nevainojami kalpo ilgus gadus
  • izgatavots no dabīgiem materiāliem
Virtuve ar Technistone kvarca virtuves virsmu

Nedaudz plašāk par labajām materiāla īpašībām, ko uzsver pats ražotājs.

Izturība – Ilgmūžīgākie materiāli ir izturīgi pret bojājumiem. Uz šādiem materiāliem var droši griezt produktus un apstrādāt gaļu. Technistone virtuves virsmām raksturīga izcila izturība, pateicoties galvenajai materiāla sastāvdaļai, kas ir tīrs, dabīgs kvarcs, cietākais no rūpnieciski pārstrādātajiem materiāliem pasaulē. Tas sastāda aptuveni 93% no katras virsmas. Pēc Moha minerālu cietības skalas, kurā dimantam ir augstākā vērtība (10), Technistone vērtība ir 7 – augstāka nekā granītam, nerūsējošam tēraudam un pat keramikas flīzēm.

Noturība pret traipiem – Tā ir atkarīga no materāla spējas uzsūkt ūdeni. Nav retas tās reizes, kad sanāk nejauši izliet tēju, kafiju vai vīnu uz virtuves virsmas. Tāpēc ir svarīgi, lai materiāls nesaturētu mikroporas, kas piesaista traipus. Jo zemāks ir skaitlis skalā, kas raksturo noturību pret traipiem, jo izturīgāks ir materiāls. Minimāls absorbcijas līmenis nodrošina vieglu kopšanu. Technistone virtuves virsma sasniedz zemāko numuru uz absorbcijas skalas – 0,05%. To ir ļoti viegli tīrīt: kad pabeigts darbs virtuvē, atliek tikai noslaucīt virsmu, un tā izskatīsies kā jauna. Šis ir viens no iemesliem, kāpēc Technistone sniedz 10 gadu garantiju.

Uzticams –  Dažādas sertifikācijas iestādes ir sniegušas apstiprinājumu, ka materiāls atbilst starptautiskajiem drošības standartiem. Pats galvenais ir apstiprinājums, ka materiāls ir brīvs no jebkādiem gaistošiem savienojumiem un ir sertificēts tiešai saskarei ar pārtiku.

Lai arī kvarca virsmas nav pats lētākais galda virsmas materiāls, tas ir varen praktisks, patīkams, dabīgs un ļoti izskatīgs materiāls. Lai izvēlētos savam topošajam virtuves projektam  atbilstošu kvarca galda virsmu, iesakam Jums sazināties ar profesionāļiem. Visus materiālu pieejamos paraugus varat apskatīt un apčamdīt pie mums salonā Lielirbes ielā 17 a.

Pieteikt savas virtuves 3D  bezmaksas skici, pie mūsu diaineriem

Raksta avots: technicstone

Share your thoughts