Svarīgs virtuves dizaina lēmums- kuru stilu izvēlēties

kuru stilu izvēlēties?

Reizēm rast pareizo virtuves risinājumu nav grūti, ja Jums jau ir izteiktas interjera stila vadlīnijas, kurām sekot, taču bieži vien atrast sev piemēroto stilu ir sarežģītāk, kā sākotnēji varētu likties. Ir plaši zināms, ka virtuve ir jebkuras mājvietas sirds. Tā ir ne tikai ēdiena gatavošanas vieta, bet arī vieta, kur kopā sanāk ģimene un draugi, tāpēc īpaši svarīgi ir apvienot funkcionalitāti un praktiskumu.

Jaunākās tendences ir iekarojuši 3 galvenie stili:

Klasiskā virtuve

Kas ir klasiska virtuve? Atbilde var būt tik dažāda kā baltās krāsas nokrāsas. Tā ietver plaši atzītos gaišos toņus, vienkāršas, taču smalkas detaļas, piemēram, rāmīšu fasādes un delikātus rokturus, kas virtuvi padara autentisku un veido to kā kanvu, kuru mājokļu īpašnieki var uzlabot ar akcenta elementiem. Augstās kvalitātes materiāli piešķir virtuvei gan vizuālo, gan funkcionālo vērtību.

Minimalistiskā/modernā virtuve

Mūsdienīga virtuve iemieso izsmalcinātību, pievilcību un kvalitāti. Gaumīgās un izturīgās darba virsmas tiek akcentētas ar neuzkrītošiem, taču pārdomātiem dekoriem un pārsvarā vienkrāsainu paleti ar dažiem akcenta elementiem, piemēram, gaumīgiem rokturiem vai virtuves tehniku. Termins „mūsdienīgs” var ievērojami atšķirties katra izpratnē, taču, domājot par minimālistisku virtuvi, nekavējoties prātā nāk plūdenas, horizontālas līnijas, monohromatiska krāsu palete un vienkāršots dizains, kas sevī apvieno gan estētisko, gan funkcionālo.

Skandināvu stila virtuve

Iedomājieties Skandināvijas stila virtuvi kā minimālisma brālēnu, kas iekļauj plūdenas, izteiktas līnijas un dabiskus materiālus. Šī stila virtuves ir praktiskas un funkcionālas, kam piemīt atsvaidzinošs izskats, pateicoties tam, ka baltā krāsu palete piešķir gaišumu kopējam mājokļa interjeram. Tiek iekļauti arī gaumīgi akcenti, kas nereti veidoti no gaiša, augstas kvalitātes masīvkoka. Gaišs un mājīgs virtuves dizains ar koka virsmām vai elementiem izpatiks jebkura gaumei.

Ja arī Jūs vēlaties atsvaidzināt savas virtuves stilu, sazinieties ar mūsu komandu. Pieteikt bezmaksas 3D skici!

Share your thoughts