Virtuves mēbeļu rudens karstākās tendences

Virtuves mēbeļu rudens karstākās tendences – apskats

Interjera, jo īpaši virtuves mēbeļu, tendences nāk un iet, taču, tas nenozīmē, ka tās nesniedz lielisku iedvesmu interjera dizaina izstrādei. Jo galu galā pamati paliek tie paši un nemainīsies vēl ilgi. Šeit esam apkopojuši svarīgāko, pašu esencīti, kurai pievērst uzmanību, lai saprastu, kas tad īsti šobrīd ir aktuāls virtuves interjera jomā. Zemāk īsumā par šī brīža svarīgākajām interjera tendencēm!

1. Atvērtie plaukti 

Arvien biežāk virtuvju dizainā redzama tendence augšējos plauktus aizstāt ar gaumīgi izstrādātiem atvērtā tipa plauktiem, kur uzskatāmi novietot visu virtuves darbos nepieciešamo. Iemesli var būt vairāki – atvērtā tipa plaukti virtuvei piešķir raksturu, mājīguma sajūtu un arī gatavošanas laikā nekas nebūs jāmeklē, jo nepieciešamie piederumu jau būs pa rokai. Ja atvērtie plaukti interjerā iekļauti pareizi, tad tie var kalpot kā lielisks elements, kas izcels virtuves dizainu un padarīs to unikālu.

2. Koka elementi

Pozitīvi, ka sāk atgriezties koka elementu izmantošana virtuvju dizainā. Koks ienes virtuvē dabas harmoniju un rada patīkamu noskaņu. Viesmīlīga un nomierinoša vide jebkuru virtuvi padarīs par galveno mājokļa istabu, kur būs vēlme uzturēties ilgāk. Koks ir daudzpusīgs materiāls, kas pie sirds iet visiem, to var izmantot gan plauktiem, gan virsmām vai fasādēm. Ja ir vēlme pēc gaišākas virtuves, koks būs lielisks materiāls, lai īstenotu savus sapņus.

3. Krāsaini elementi

Jaunākajās interjera tendencēs ir manāma tieksme tieši uz pasteļu un krēmīgajiem toņiem, kas sāk apsteigt tumšākos toņus un līdz ar balto krāsu atgūst savu vietu intrerjera tendenču augšgalā. Nav nepieciešams visu virtuvi veidot krāsainos toņos, pietiek iekļaut kādu krāsainu elementu, piemēram virtuves salu, kas ir citā krāsā nekā pārējās fasādes.

4. Dažādi raksti un faktūras

Ilgu laiku iecienītas bija glancētas akrila fasādes, kuras lēnām nomainīja matētie pārklājumi un arī citas faktūras. Lai gan glancētās fasādes vienmēr ir un būs aktuālas, tagad atzinību gūst arī tādi risinājumi, kā FENIX, kuri ir matēti un praktiski gaismu neatstaro vispār. Šādi matētie pārklājumi piešķir virtuves mēbelēm vienotāku izskatu un atvieglo kopšanu, jo pleķi, kas radušies gatavošanas laikā, vairs nebūs tik labi redzami. Arī mazi skrāpējumi tiks paslēpti labāk.

5. Efektīvāki uzglabāšanas risinājumi

Slēpta uzglabāšanas risinājumu integrācija virtuvē ir funkcionāla virtuves projekta pamatā. Katras virtuves pamatfunkcija ir visu nepieciešamo piederumu glabāšana, lai būtu ērti gatavot un viss būtu pieejams rokas stiepiena attālumā.

Virtuves mēbeļu rudens karstākās tendences – apkopojums

Viens no risinājumiem, kas to plaīdz nodrošināt ir, piemēram, iebūvētās virtuves grozu sistēmas, kuras piedāvā mūsu partneris Vauth-Sagel, vai arī austriešu ražotāja Blum piederumu organizētāji, kuri derēs jau esošajai virtuves iekārtai.

Ne reti tendenču topos sastopami elementi, par kuriem ikdienas steigā nemaz neaizdomātos, taču, kad tos īsteno, tie virtuves mēbelēm sniedz patiesi svaigu skatu. Katru gadu tendences mēdz pamainīties, taču vērts minēt, ka jaunākās tendences kļūst ar vien “īstenojamākas”. “Īstenojamākas” tādā ziņā, ka tie vairs nav kādi abstrakti koncepti un jocīgu fomu mēbeles, bet gan elementi, kurus var iekļaut ikvienā virtuvē!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts