u-tipa virtuves mēbeles

U tipa virtuves – dizains bez kompromisiem

U tipa virtuves

Mūsdienās jau ir skaidrs, ka virtuve ir mājokļa centrālais elements, kas diktē pārējā interjera noskaņas. Tas skaidrojams gan ar tendenču maiņu, gan arī ar studio iekārtojuma mājokļu nebeidzami augošo popularitāti. Skaidrs ir viens, virtuves mēbeļu dizainu nepieciešams izstrādāt īpaši rūpīgi un šī procesa laikā ne reizi vien mēdz rasties jautājums. Kādu iekārtojumu izvēlēties? Šoreiz uzmanības centrā nonācis U-tipa virtuves mēbeļu iekārtojums.

Sāksim ar pašsaprotamo. To, kādu iekārtojumu izvēlēties virtuvei, nosaka telpa un tās īpatnības, taču, ja ir izvēle starp L, U vai kādu citu iekārtojumu, šeit apkoposim labākos argumentus, kāpēc varētu vēlēties tieši U tipa virtuves iekārtojumu.

U tipa virtuves priekšrocības

U-izkārtojuma virtuves dizains paredz telpas izstrādi, kurā trīs sienu platību nosedz skapīši un tehnika, veidojot pusloku. Tas ļauj ērti piekļūt jebkam, kas atrodas virtuvē. Ja virtuves telpa nesniedz iespēju izmantot trīs sienas, tad, lai sasniegtu to pašu mērķi, var uzstādīt virtuves salu. U-tipa virtuves var iekļaut daudzos virtuves stilos un virtuves izmēram nav nozīmes, U-tipa virtuves var būt gan lielas, gan mazas.

Plānojot U-izkārtojuma virtuvi jāņem vērā arī apgaismojums. Ieteicams to plānot tā, lai ienāktu pēc iespējas lielāks daudzums dabīgā apgaismojuma, taču, lai atvieglotu gatavošanas priekus diennakts tumšajā laikā, LED apgaismojuma lentas būs noderīgākais palīgs.

U-veida virtuves īpaši izceļās ar plašajām virsmām, ko ne vienmēr var sniegt citi iekārtojumi. Līdzīgā virtuves zonas kvadratūrā reizēm var ietilpināt līdz pat divas reizes plašākas virsmas! Ja izpaužoties virtuves gatavošanas priekos Jums ir nepieciešama šī papildus vieta, ja gaidāmi daudz ciemiņi, utt., tad U-iekārtojums Jums būs vispiemērotākais.

Lai gan jāatzīst, ka U tipa virtuves sastopamas īpaši retāk nekā citu iekārtojumu virtuves, U-tipam ir savs piekritēju loks, jo tas ir tīri balstīts uz funkcionalitāti, lielākajā daļā gadījumu estētisko atstājot kā sekundāru elementu. Ja veic mazu salīdzinājumu ar, piemēram, L-tipa virtuvēm, U-veida iekārtojums sniedz daudz plašākas uzglabāšanas iespējas, kas ir tikai loģiski!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts