Kā radīt mājīguma sajūtu virtuvē? Top 3 ieteikumi, kurus ievērot!

TOP 3 ieteikumi, tieši tev!

Vēsais laiks liek ikvienam doties uz virtuvi pēc siltas kafijas vai tējas krūzes. Un kur ir labāka vieta, lai šo gardo dzērienu pabaudītu, ja ne virtuve? Taču viens ir skaidrs, no sākuma virtuvē nepieciešams piestrādāt, lai radītu īsto atmosfēru, kurā ir patīkami uzturēties un vēlme atpūsties! Kā to paveikt? Top 3 ieteikumi kā ieviest mājīguma sajūtu meklējami zemāk.

Koks – mājokļa mājīgākais draugs

Minēts jau simts un vienu reizi, taču minēsim to vēlreiz. Koka elementu iekļaušana garantē virtuves telpas “atdzīvināšanu” un līdz ar to arī patīkamākas noskaņas ieviešanu. Un pats labākais? Tas nav ne grūti, ne arī dārgi! Piemērs nav jāmeklē tālu, jo, zināms, ka atvērtie plaukti iederēsies ikvienā dizainā. Ja plaukta virsmai izvēlās masīvkoku, kā piemēram, Myshelf gadījumā, tad tas jau ir viens elements! Koka dekorus var piemeklēt daudzus un dažādus, viss atkarīgs no vēlmēm un vajadzībām.

Nepieicešams piemeklēt īsto dizainu priekš telpas

Jāsāk ar pamatiem. Kādas apgaismojuma iespējas sniedz virtuves telpa? Ja tas ir iespējams, pēc iespējas jāoptimizē dabīgā apgaismojuma izmantošana. Tumšajam diennakts laikam virtuves mēbelēs var iestrādāt dažādākos LED gaismekļu risinājumus. Piemēram, lentas zem skapīšiem, apgaismojums atvilknēs vai iekšā sienas skapīšos un citur.

Ne visiem ir pieejams perfekts apgaismojums un ne visur to ir iespējams arī līdz galam pielāgot, tāpēc nākamais solis ir krāsas paletes pielāgošana. Zelta standarts ir baltā krāsa un citi gaišie toņi, kas virtuvē palīdzēs īstenot mājīgās noskaņas, taču, kurš ir teicis, ka melna vai tumši pelēka virtuve nevar būt mājīga? Viss atkarīgs no tā, cik lielus pūliņus vēlaties pielietot. Tumšāka telpa pieprasīs lielāku piepūli, tur jāplāno apgaismojums un citi elementi, kamēr balta telpa jau ir lielākoties gaiša pati par sevi, atliek vien pielikt pāris dizaina elementus un voila! Gatavs! Protams šis ir mazs pārspīlējums, bet nav arī pārāk tālu no patiesības.

Augi būs tavi mājokļa draugi!

Kā ir iedomājams mājoklis bez zaļumiem? Ienes dabu savā virtuves telpā! Jebkurā interjerā, neatkarīgi vai retro stilā vai modernā, tumšā vai gaišā, augu iekļaušana būs viens no labākajiem veidiem kā telpai piešķirt mājīguma sajūtu. Viens ir skaidrs, var darīt ko vien grib, taču reti kurš dizains spēs aizstāt to noskaņu, kuru mājās ienes gaumīga sukulentu vai pat kaktusiņu iekļaušana. Jo vairāk zaļumu jo labāk!

Top 3 ieteikumi, secinājumi!

Veicot pāris izmaiņas, jebkuras virtuves mēbeles telpā ienesīs to atmosfēru, kādu visi vienmēr ir vēlējušies – patīkamu, mājīgu un atvērtu. Šādā veidā virtuve arī kļūs par vietu, kur ne tikai fiksi uzgatavot maltīti, bet arī vietu, kur pabaudīt dienu ar ģimeni, radiem vai draugiem.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts