Lamināta virtuves virsmas

Lamināta virtuves virsmas

Vai domā par jaunas virtuves izstrādi? Ja tā, tad noteikti saskāries ar situāciju, kad vairs nav skaidrs, kādu materiālu izvēlēties virtuves virsmām! Mūsdienās ražošanas tehnoloģijas ir attīstījušās tik tālu, ka par materiāla kvalitāti satraukties nevajadzēs, jebkura izvēle, lai arī kāds materiāls tas būtu, virtuvē tas kalpos ilgi. Lai vismaz daļēji rastu skaidrību, šoreiz apskatīsim, kāpēc lamināta virsmas lieliski papildinās jebkuru virtuvi!

Pielāgojamība interjeram

Lamināts, materiāls bez porām, ir lielisks risinājums ne tikai virtuves virsmai, bet arī fasādēm. Šis materiāls piedāvā katru iespējamo rakstu un krāsu. Viss sākot ar betonu un beidzot ar koku, un rakstiem, lamināts piedāvā to visu! To var pielāgot jebkuram dizaina konceptam un iekļaut jebkurā interjerā.

Lamināta virtuves virsmas

Noturība pret skrāpējumiem un citiem faktoriem

Jaunākās ražošanas tehnoloģijas ļāvušas radīt laminātu, kas ir daudz, daudz noturīgāks nekā tas ir bijis jebkad agrāk. Laminātam ūdens un tvaiks neradīs nekādas problēmas, tā ūdens noturība ir lieliska, tāpēc arī lamināts ir ļoti populāra alternatīva, piemēram, masīvkokam, kuru, ja tas nav kārtīgi eļļots un uzturēts, pat neliels ūdens daudzums to var bojāt. Taču jāatzīst, ka arī laminātam joprojām ir viens mīnus. Ja tiek izmantotas lamināta virtuves virsmas, uz tās nevar likt karstus priekšmetus (katlus, pannas), jo tas ar laiku var sākt lobīties. Drošības pēc no karstuma to jāsargā no karstuma.

Lamināta virtuves virsmas baltā virtuvē

Patīkama un pieejama cena

Ja šķiet, ka budžets ir problēma, tad par to vairs nav iemeslu raizēties! Lamināta virtuves virsmas ir maciņam viena no draudzīgākajām opcijām un, ņemot vērā to, cik ļoti tas ir pielāgojams jebkurām dizaina vēlmēm, ir skaidrs, kāpēc lielākā daļa virtuves tiek izstrādātas no šī lieliskā materiāla.

Lamināta virtuves virsmas – secinājumi

Neatkarīgi no Jūsu prasībām un virtuves mēbeļu lietošanas paradumiem, uzreiz varam sacīt, ka lamināts ir viens no labākajiem materiāliem, kuru izvēlēties – nu jau tā ir kļuvusi par standarta izvēli. Tas nav dārgākais materiāls, nav noturīgākais vai pats, pats patīkamākais pieskārienam, bet tas sniedz labāko kompromisu no visām alternatīvām!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts