Pelēka klasiska virtuve – iecienītās vērtības mūsdienu izpildījumā

Klasiska virtuve, tai pat laikā moderna. Nav tā vienkāršākā kombinācija, kuru īstenot, vai ne? Taču rāmīšu fasādes savu popularitāti nekad nav zaudējušas, tāpēc skaidrs, ka, ja pareizi tās pielāgos, virtuves mēbeles izskatīsies lieliski. Pēdējā laikā liels īpatsvars tendencēs ir likts tieši uz pelēko krāsu un virtuves mēbelēm ikvienā pelēkā tonī. Kādas ir šīs kombinācijas īpatnības un kā izstrādāt virtuves mēbeles šādā stilā?

Viss slēpjas detaļās

Rāmīšu fasādes un pelēkie toņi, minimāls dizains un karnīzes, akmens virsmas un vecinātie elementi, kā piemēram, rokturi, gaismekļi un citi sīkumiņi. Tās ir detaļas, kas telpā veicina šo klasisko noskaņu ar moderno piesitienu, kuru var sajust, taču nekavējoties ir grūti precīzi pateikt, kurš elements sniedz ko. Taču, ja pasper soli atpakaļ un paver skatu uz koptēlu, tad ir skaidrs, ka tas nemaz nav svarīgi, svarīgs ir kopējais noformējums, kur mazu pieskārienu sniedz katrs dekors.

Balanss starp retro un moderno

Viss labais dzīvē meklējams harmonijā. Tas pats attiecināms uz šāda stila virtuves mēbeļu izstrādi. Te uzreiz ir acīmredzams balanss starp veco un jauno. Kā jau tikko minējām, detaļas ir ļoti svarīgas, taču šīs detaļas vajag balansēt. Par daudz no viena un par maz no otra, iznāks ne šis, ne tas. Nepieciešams atrast īsto no visa.

Pelēkais paļaujas uz pārējo interjeru

Ne reti virtuve interjerā tiek izmantota kā galvenais, spilgtais elements, kas piesaistīs uzmanību un sniegs mājoklim odziņu. Ar virtuves mēbelēm pelēkajos toņos ir tieši pretējais. Šeit “odziņa” ir tas, cik plūdeni virtuve ir integrēta pārējā interjerā. Tāda ir pelēkās krāsas galvenā īpatnība. Tā neizceļ, taču, lai veidotos patīkams kopskats, to ir gaumīgi jākombinē ar citiem salīdzinoši neitrāliem toņiem, lai sasniegtu patiesi mājīgu noskaņu.

Gada nogalē ar vien vairāk cilvēku izrāda vēlmi atjaunot vai izstrādāt vispār jaunu virtuvi. Ja nav vēlme sekot košām, neparastām tendencēm, tad klasiska virtuve ierastajos pelēkajos toņos būs kā radīta tieši Jums!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts