Koka virtuve mūsdienu stila izpildījumā

Koka virtuve

Neatkarīgi no tā, vai plānots pilnveidot esošo virtuves iekārtu vai veidot svaigu projektu, kādā brīdī nāksies apspriest materiālu izvēli. Līdz ar straujo minimālisma un citu moderno stilu lēcienu tendenču topos, tendences pārņem ne tikai šie stili, bet arī tādi materiāli kā matēts akrils, FENIX nanotehnoloģiju fasādes un citi. Tāpēc šodien uzmanības centrā koks, tā imitācijas apdares un kāpēc savam nākamajam virtuves projektam vajadzētu apsvērt koku kā vienu no galvenajiem materiāliem.

Kāpēc tieši koks?

Koka virtuves materiālu virtuves telpā var iekļaut daudz un dažādos veidos. Gan kā darbavirsmu, fasādes vai plauktu materiālu, vai pat kāda cita dizaina elementa daļu. Tas lieliski papildinās jebkuru stilu, sākot ar ļoti tradicionāliem, līdz pat mūsdienu modernajiem stiliem. Ja pie sirds iet vairāk klasiskie stili, tad koks sevi pierāda arī kā ļoti pielāgojamu materiālu, jo to veiksmīgi var kobinēt arī ar metāla dekoriem un citiem materiāliem.

Kā koka dekorus iekļaut virtuvē?

Virtuves telpā pietrūkst odziņa? Atvērtie plaukti ļoti iespējams ir Jums nepieciešamā atbilde! Ir gan neskaitāmi daudz citi varianti, kā koka dekorus iekļaut virtuves dizainā, piemēram, kā lamināta virsmas, greznu masīvkoka virsmu vai fasādes ar koka dekora apdari. Izvēle ir Jūsu!

Kā koka dekorus pieskaņot kopējam telpas dizainam?

Viens no lielākajiem plusiem ir tas, ka koka elementus var saskaņot ar praktiski jebkuru citu materiālu. Tas saderēs gan ar glancētām fasādēm, gan ar matētām. Ar jebkura materiāla virsmām un jebkāda izmēra telpām. Jau iepriekš ieminējāmies, ka koks veido lielisku kombināciju ar metālu, tāpēc tā ir vēl viena tendence, kuru ir vērts apsvērt.

Koka virtuvepiemērota tev?

Koks vai lamināts, tas nav svarīgi, jo jebkurā gadījumā šie materiāli telpā ienesīs gaišākas un patīkamākas noskaņas, kas kopumā atsauksies arī uz pārējā mājokļa atmosfēru. Katram materiālam gan ir savi plusi un savi mīnusi, kuri vispirms ir jāizvērtē. Katram pie sirds ies kas cits!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts