5 padomi virtuves telpas labiekārtošanai

5 Padomi

Skaidrs ir viens – virtuves telpa līdz ar studio tipa iekārtojumu popularitātes straujo pieaugumu uzņemās ar vien lielāku atbildību un nu jau 100% varam apgalvot, ka tā ir mājokļa “daudzfunkcionālākā” telpa. Tā sniedz iespēju pagatavot lielisku maltīti, pēc ikdienas darbiem atvilkt elpu pie tējas krūzes vai arī baudīt brīvdienu vakarus uzņemot ciemiņus. Pašsaprotami, ka tieši šo iemeslu dēļ virtuvei jābūt augstākās kvalitātes izpildījumā. Pieci īsi mūsu dizaineru ieteikumi virtuves telpas labiekārtošanai seko zemāk!

1. Iekārtojums ir svarīgāks nekā var sākotnēji likties

Funkcionalitāte un racionāls mēbeļu izvietojums ir panākumu atslēga veiksmīgai virtuves telpas renovācijai. Lai nonāktu līdz piemērotam un atbilstošam interjera dizainam, izsveriet visus par un ap, veiciet kārtīgu izpēti- izskatiet maksimāli daudz virtuvju dizaina attēlus un jau realizētus projektus, lai rastu iedvesmu un izveidotu perfektu risinājumu, kurā uzturēšanās un darbošanās ikdienā sagādās Jums baudu.

2. Gaisma, gaisma, gaisma

Lai virtuve izskatītos lieliski jebkurā diennakts laikā, jāpadomā arī par apgaismojumu. Apgaismojums nav tikai kaut kas, par ko atcerēties pēc virtuves projekta izstrādes, tas ir jāplāno jau no paša sākuma. LED lentes zem skapīšiem un atvilknēs, apgaismojums virs ēdamgalda, citi gaismas avoti un pilnīgi noteikti jāizvērtē, kā telpā var izmantot pēc iespējas vairāk dabīgo apgaismojumu. Kāpēc tas ir tik svarīgi? Pārdomāts apgaismojums piešķirs virtuves mēbelēm elegantākas aprises un spēcīgi uzlabos kopējo telpas noskaņu!

3. Atvērtie plaukti būs labākie draugi

Uzglabāšanas risinājumi ir ikvienas virtuves pamatā, taču, kas vēl ir svarīgi, ir ne tikai pati uzglabāšana, bet arī dizains. Šeit kompromisu starp uzglabāšanas funkcionalitāti un dizainu sniedz atvērtie plaukti. Tie sniedz papildus vietu, kur glabāt nepieciešamos piederumus gatavošanas priekiem, taču pie reizes vietu var izmantot arī kāda papildus dizaina elementa iekļaušanai!

4. Ieplānojiet eju platumus

Neatkarīgi no tā, vai virtuves telpa ir nu jau ierastā studio iekārtojumā, vai pastāv klasiskais variants ar nodalītu virtuves telpu no dzīvojāmās zonas, eju platums ir viens no tiem aspektiem, kuru mēdz palaist garām. Tipiski atzīst, ka eju platumam jābūt vismaz 70 cm, taču tas ir pats minimums. Optimālais variants gan ir atkarīgs no katras telpas individuāli.

5. Dekori, krāsu palete un tās ietekme uz interjera noskaņu

Svarīgi ir izvēlēties atbilstošus un tīkamus krāsu toņus kā arī iestrādāt interjerā Jums svarīgus un patīkamus dekorus- elementus, kuriem piemīt šarms, kas spēj vairot Jums pozitīvas emocijas. Perfektai virtuvei jābūt ērti lietojamai, multifunkcionālai un skaistai, telpai, kas atbilst un apmierina visus Jūsu ēšanas un viesu uzņemšanas paradumus.

Vai tev noderēja šie padomi?

Šis bija tikai īss ieskats plašajā virtuves telpas interjera dizaina pasaulē. Noslēgumā svarīgākais ieteiums, kas nav tieši saistīts ar kādu konkrētu elementu – sāciet ar pamatlietām, galvenais, lai virtuves paši pamati ir lieliski nostrādāti, pārējo var risināt vēlāk.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts