skandināvu virtuves

Virtuves ar raksturu – industriālais dizains

Industriālais dizains

Visbiežāk, domājot par veidiem kā iekārtot un projektēt virtuves telpu, dzirdam par minimālismu, skandināvu stilu un citiem vairāk vai mazāk līdzīgiem interjera dizainiem, taču salīdzinoši populārs ir kļuvis arī mazāk dzirdētais industriālais stils. Tas jau izsenis guvis atzinību Amerikā un Eiropā sastopams arvien biežāk.

Ko ņemt vērā un kā realizēt industriālo stilu savā interjerā?

Industriālais dizains virtuvēs izceļas ar vienkāršu, tīru un elegantu izskatu, kas iekļauj arī koka un metāla elementus. Tas ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuriem virtuves funckionalitāte ir svarīgāka par visu pārējo. Ja Jūs dodat priekšroku funkcionalitātei, tad industriālais stils ir tieši Jums!

Virtuvē, kas seko industriālā stila tendencēm, dominē tumšas un pelēkas krāsas, arī dažādas tekstūras, koks un citi nestandarta dizaina elementi. Pelēka krāsa ir lieliska izvēle, jo tā apvieno rūpnieciskā stila vienmērīgo izskatu un mūsdienu izsmalcinātību, ļaujot Jums viegli rast līdzsvaru starp moderno un industriālo. Papildus tam industriālā stila noskaņas virtuvē palīdzēs ieviest sienas panelis, kas viedots no tumšākām flīzēm, taču, lai telpa nešķistu šaura tumšo toņu iespaidā, vēlams fasādes un sienas paneli izvēlēties ar gancētu pārklājumu.

Atvērtie plaukti ir vēl viens veids, kā savu projektu pietuvināt industriālā stila standartam. Industriālais dizains izceļas ar dažādāko stilu atvērtajiem plauktiem, taču gala izvēle paliek Jūsu rokās. Vēlams, lai Jūs eksperimentējat un rodat īsto risinājumu tieši savai virtuvei. 

Tāpat kā jebkurā citā virtuvē, apgaismojums ir prioritāšu saraksta augšgalā. Ja telpa ir gaiša un labi izgaismota, tajā darboties un uzturēties ir daudz patīkamāk. Tāpēc svarīgi ir izvēlēties Jūsu raksturam un vēlmēm atbilstošus apgaismes objektus. Pārdomāts virtuves apgaismojums gan izcels virtuves detaļas un padarīs to elegantāku, gan arī atvieglos virtuves darbus. No sākuma jāsaprot, cik telpā efektīvi tiek izmantots dabīgais apgaismojums un tālāk attiecīgi virtuvē jāiestrādā LED lampas vai virtenes.

Industriālais dizains – kopsavilkums

Virtuves projekts, kas izstrādāts industriālajā stilā ir lielisks papildinājums kopējam mājokļa interjeram, taču, lai virtuve nešķistu pārāk vienmuļa, mūsu dizaineri iesaka pievienot arī pāris kontrasta elementus, piemēram, elegantos Myshelf masīvkoka plauktus, kuri ieviesīs mājīguma sajūtu virtuvē.

Ja arī Jums ir vēlme pēc svaiga industriālā stila virtuves projekta, sazinieties ar mūsu komandu šeit! Atbildēsim uz katru Jūsu jautājumu un papildus izstrādāsim 3D vizualizāciju bez maksas!

Share your thoughts