Kā virtuves telpu pielāgot ciemiņu uzņemšanai?

Kā virtuves telpu pielāgot ciemiņu uzņemšanai? Labākie ieteikumi…

Ir pagājuši laiki, kad mājas virtuve bija paredzēta tikai ēdiena gatavošanai. Mūsdienās virtuve ir kļuvusi par daudzfunkcionālu mājokļa dzīves centru. 

Mēs daudz laika pavadam savās virtuvēs ne tikai gatavojot, bet arī socializējamies gan ar ģimeni, radiem un draugiem.

Ja Jums patīk regulāri uzņemt viesus, tad jūsu virtuve ir jāprojektē atbilstoši, taču ko tieši pielāgot, lai virtuves projekts būtu piemērots ciemiņu uzņemšanai?

Šeit ir 3  svarīgākie aspekti, kuri jāņem vērā:

  • Atvērtais virtuves plānojums

Atslēga virtuvei, kura ir izcili piemērota ciemiņu uzņemšanai ir atvērtā tipa virtuves plānojums. Tas sniegs iespēju ne tikai izklaidēt ciemiņus gatavošanas procesā, bet arī piešķirs Jūsu virtuves projektam plašuma sajūtu. Centieties telpai radīt atvērtu noskaņu, tas ļaus vairāk cilvēku piedalīties ēdiena gatavošanas procesā, kā arī vienlaikus socializēties. Pateicoties atvērtajam plānojumam, viesi var sarunāties ar pavāru arī gatavošanas laikā.

  • Virtuves sala kā papildus vieta ciemiņiem

Rosīgas virtuves pamatā ir plaša virtves sala. Tās daudzfunkcionalitāti var izmantot ēdiena gatavošanai, maltītes baudīšanai un izklaidēšanai. Sala tādējādi kļūst par vietu, kur apsēsties papildus viesiem, lai nevienam netrūktu vietas.

Papildus, ir tik daudz dažādu virtuves salu variācijas, kas ietver plašu glabāšanas risinājumu klāstu. Kas vēl vairāk atvieglos darbu virtuvē, kamēr tiek uzņemti ciemiņi.

  • Rūpīgi plānojiet virtuves apgaismojumu

Gaišā un labi apgaismotā telpā virtuve izskatās viesmīlīga un silta. Mēģiniet pēc iespējas vairāk savā labā izmantot dabīgo apgaismojumu, taču, kad tas nav iespējams, izmantojiet virtuvē iebūvētos LED risinājumus, laai panāktu vienmērīgi izgaismotu virtuves telpu. 

Ilgtermiņā virtuve, kas projektēta, ņemot vērā sociālo mijiedarbību, var būt liels ieguldījums. Virtuves telpai ir jāpielāgojas mājoklī ritošajam dzīvesveidam, tāpēc, ja regulāri tiek plānoti ciemiņi, tad sekojiet šajā rakstā minētajiem ieteikumiem, lai izveidotu perfekto vrituves projektu tieši Jums!

Ja arī Jums ir vēlme pēc personalizēta svaiga virtuves projekta, tad sazinieties ar mūsu dizaineriem šeit. Atbildēsim uz katru jautājumu un izveidosim 3D vizualizāciju bez maksas!

Share your thoughts