Kā izvēlēties dekorus virtuvē?

Kā izvēlēties un pieskaņot dekorus virtuves interjeram?

Kā izvēlēties un pieskaņot dekorus

Ikviens virtuves projekts tiek plānots ar lielisku uzglabāšanas, funkcionalitātes un dizaina potenciālu, taču šis potenicāls ne vienmēr tiek īstenots. Tas īpaši attiecināms uz virtuves dizaina aspektu, kur dekoru iespējas ir tik plašas, ka grūti izvēlēties īsto un vienīgo. Tāpēc zemāk īsumā izskatīsim, kādas ir dekoru izvēles iespējas un kā veikt īsto izvēli.

Virsma

Virsmas izvēli tipiski nosaka tās materiāla īpašības un ilgtspējība, kā arī mājokļa īpašnieka dzīvesveids un paredzētā lietošanas intensitāte. Taču bieži vien tiek piemirsts par to, ka darbavirsma ir viena no redzamākajām virtuves daļām, tātad arī spēcīgi ietekmēs vispārējo dizaina noskaņu. Gan materiāls, gan krāsa krasi mainīs kopējo dizainu. Piemēram, masīvkoks liksies siltāks un radīs mājīguma sajūtu, kamēr akmens virsmas būs vēsākas un lieliski iederēsies minimālākos interjeros.

Atvērtie plaukti

Vieta, kur viss vienmēr būs ērti pieejams. Atvērtie plaukti lieliski kalpo ne tikai kā dizaina elements, bet arī funkcionāls elements. Šāda tipa plaukti var tikt iekļauti jebkurā interjerā un tāpat izskatīsies lieliski. To demonstrē arī mūsu piedāvātie Myshelf plaukti, kuri pavairos mājīguma sajūtu.

Rokturi

Virtuves rokturi ir viena no tām detaļām, par kurām īpaši neaizdomājamies, taču to ietekme uz virtuves interjeru ir neizmērojama. Rokturi gluži nerada kāda noteikta stila noskaņu, taču pieskaņojot mēbelēm īsto rokturu dizainu, ir iespējams akcentēt noteiktas virtuves detaļas. 

Sienas panelis

Sienas panelis ir elements, kuru obligāti nepieciešams iekļaut jebkurā modernā virtuvē gan funkcionalitātes, gan dizaina dēļ. Dizaineri uzsver, ka sienas panelis ir ideālā vieta, kur virtuvē ienest kādu rakstainu virsmu, lai virtuvei piešķirtu odziņu. Sienas panelis sniedz iespēju to personalizēt un padarīt virtuves mēbeles dizainu tuvāku savai iecerētajai vīzijai.

Bet tad beigās kā izvēlēties un pieskaņot dekorus?

Viss slēpjas detaļās! Rokturi, plauktiņi un citi brīnumi, ja tie tiek gaumīgi apvienoti, lai virtuvē veidotu harmonisku dizainu, tad misija ir paveikta un var sākt baudīt darba augļus. Ja ir idejas, taču vajag izvēlēties īsto risinājumu, mūsu profesionāļu komanda spēs Jums palīdzēt.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts