Furnipart – dizaina rokturi elegantam virtuves interjeram

Furnipart – dizaina rokturi

Kvalitatīvas virtuves mēbeles raksturo elegance, tīras līnijas un augstākās klases materiāli. Lai radītu labākos virtuves mēbeļu risinājumus, mēs sadarbojamies ar labākajiem furnitūras ražotājiem, kas jau gadiem sniedz lielisku servisu partneriem un klientiem. Viens no šādiem ražotājiem ir Furnipart, kas dizainē un ražo augstākās klases mēbeļu rokturus.

Dāņu zīmols Furnipart izceļas ar inovatīvu domāšanu un nepārtrauktu produktu līnijas attīstību. Īpaša uzmanība tiek pievērsta ne tikai izsmalcinātam dizainam, bet arī kvalitātes kontrolei. Furnipart kvalitātes komanda ir īpašī strikta, lai nodrošinātu visaugstāko iespējamo standartu un kvalitāti. Ja izstrādātais rokturis vizuāli neatbilst iepriekš noteiktajiem standartiem, tas tiek pārstrādāts līdz ir perfekts. Uzmanīgi tiek pārbaudītas tādas īpašības kā krāsas vienmērīgums, spīdums, utt.

Dizains tiek izstrādāts saskaņā ar skandināvu stila vadlīnijām, kur priekšroka vispirms tiek dota funkcionalitātei un tad estētikai. Rokturi tiek dizainēti ērtam satvērienam, kā arī tam, lai tie būtu patīkami pieskārienam. Lai gan izskats ir svarīgs, funkcionalitāte ir svarīgāka, jo rokturi viennozīmīgi tiek izmantoti katru dienu. Tieši tas padara Furnipart īpašu – spēja apvienot izcilas skandināvu dizaina tradīcijas ar lielisku funkcionalitāti. Rezultātā tiek radīts produkts, kas papildinās jebkuras virtuves mēbeles.

Mūsu ilggadējie partneri Furnipart rūpējas, lai arvien turpinātu tikt sniegts augstākas klases serviss, tāpēc šis uzņēmums neatpaliek arī inovatīvu jauninājumu jomā. Katru gadu sezonāli uzņēmums nāk klajā ar jaunām kolekcijām, kas iekļauj visdažādākos materiālus, sākot no ādas un beidzot ar koku vai čugunu, lai arī pieskārienam rokturi būtu interesantāki un gūtu neierastāku izskatu. Netiek aizmirsts  arī par pārklājumiem, jo piedāvājumā ir viss, ko var vēlēties, kā piemēram, zelta, sudraba un metāliskais Inox pārklājums.

Pieejami ir arī visdažādākie stili, kurus varēs pieskaņot pie jebkuras virtuves iekārtas. Furnipart piedāvājumā ir arī plašs klāsts ar frēzējamajiem rokturiem, kas ļauj virtuvē ieviest minimālistiskas noskaņas. Lai gan stili tik tiešām ir neskaitāmi daudz, rokturus iespējams arī savstarpēji kombinēt, lai radītu nepierastu, taču modernu noskaņu, jo tie lielākoties seko skandināvu iecienītā minimālisma vadlīnijām. Kantainie rokturi vairāk būs piemēroti minimālisma cienītājiem, savukārt rokturi ar plūdenām formām labāk pieskaņosies klasiskajam skandināvu stilam.

Furnipart piedāvā rokturus visiem interjera stiliem dažādos izmēros un ar visdažādākajiem pārklājumiem, kā, piemēram ādas, lai tas pieskārienam būtu patīkamāks un piešķirtu virtuves interjeram neierastu izskatu. Mūsu partnera Furnipart klāstā katrs atradīs sev un savam virtuves projektam atbilstošo dizainu, jo pie tiem ir strādājuši neskaitāmi daudz plaši atzītu dizaineru, kur katrs ir iestrādājis savu domu un redzējumu, lai katrs rokturis būtu kā mākslasdarbs.

Dizaina rokturi – kopsavilkums

Rokturi ir vien daļa no virtuves mēbelēm, taču to nozīme virtuvē ir nenoliedzami svarīga, lai virtuve būtu gan funkcionāla, gan moderna. Mūsu piedāvājumā pieejamie Furnipart rokturi lieliski izskatīsies arī Jūsu jaunajā virtuves projektā, tāpēc nāc pie mums uz salonu, iepriekš piesakot vizīti šeit!

Share your thoughts