Baltas virtuves – trends vai klasika?

Baltas virtuves – piemērotas tev?

Katrs mājolis un interjers ir atšķirīgs, taču viens ir skaidrs- baltas virtuves piestāvēs jebkuram iecerētajam interjeram, tāpēc ik pa laikam ir redzama balto toņu atgriešanās virtuvju tendenču topā. Tie ir neitrāli, dabiski un patīkami iekļausies ikvienā virtuves mēbeļu risinājumā..

Kāpēc tieši baltā krāsa? Iemesli var būt vairāki- sākot no dizaina iespēju daudzpusības, līdz gaišo krāsu īpašībai paplašināt telpu. Baltas virtuves telpai piešķir gaišumu, tādējādi radot ilūziju, ka tā ir plašāka kā patiesībā ir. Baltas virtuves rada izsmalcinātu izskatu, to izskats ir tīrs un saglabās savu eleganci cauri laikam. Citi toņi tendencēs nāk un iet, taču baltais vairāk vai mazāk aktuāls paliek vienmēr.

Īpaši baltie toņi tiek izcelti skandināvu stilā, jo, piemēram, baltu fasāžu un masīvkoka virsmas kombinācija nenoliedzami radīs patīkamu gaisotni un ienesīs mājīguma sajūtu. Tas ir universāls risinājums jebkuram mājoklim un dizainam.

Neskatoties uz to, balts ne tikai saistās ar moderno minimālismu vai skandināvu stilu. Tā ir universāla krāsa, ko var izmantot jebkura stila īstenošanai. Ja padomā ir kas klasiskāks, piemēram, rāmīšu fasādes, tad balts būs īstā izvēle, lai virtuve gūtu savu īsteno raksturu. Baltais arī kalpo kā kanva, pie kuras var veiksmīgi pieskaņot dažādākos dekorus un dizaina elementus.

Bieži vien virtuves dizainā, kuram jau tikusi izmantota krāsu piepildīta palete, ir grūtāk piemeklēt elementus, lai radītu kontrastu un gaumīgi izceltu virtuvi. Ar balto toņu paleti ir ļoti viegli radīt harmonisku kontrastu ar pāris pareizi piemeklētiem dizaina elementiem. Jāatceras, ka citu krāsu elementi ir svarīgi, lai ieviestu mājīguma sajūtu un novērstu “sterilo” izskatu. Balts ar melnu nekad nenoveco, taču, ja Jūs vēlaties ko modernāku, var iekļaut arī kādu spilgtāku elementu.

Baltā krāsa ir neitrāla, un to parasti izmanto interjera dizainā, lai radītu iespaidu, ka telpa ir lielāka nekā tā patiesībā ir. Tieši tāpēc nelielai virtuvei baltie toņi būs vispiemērotākie. Nemainoties telpas reālajam izmēram, krāsu palete var pilnībā mainīt tās sajūtu. Baltos toņus ir vērts iekļaut jebkura interjera stila virtuvē, sākot no modernā minimālisma un beidzot ar klasisko skandināvu stilu.

Ja ir virtuves dizaina ideja, taču nav skaidrs, kā to realizēt, mūsu dizaineri palīdzēs! Sazināties var šeit!

Share your thoughts