Virtuves iekārtojuma pamatprincipi

Virtuves iekārtojuma pamatprincipi kas tev jāzin!

Lai arī cik ekstravagantas nebūtu mūsu virtuves dizaina idejas, ir skaidrs, ka jāpieturās pie noteiktām vadlīnijām, lai gala rezultāts būtu ērtas mēbeles, kuras nevis kavēs ikdienas virtuves darbus, bet tieši otrādi, atvieglos darba plūsmu, lai gatavošanas piedzīvojumi būtu vēl jo baudāmāki!

1. Virtuves darba trijstūris

Virtuvē tiek pavadīts vairāk laiks nekā mēs vēlētos atzīt, tāpēc svarīgi, lai šis laiks tiktu pavadīts virtuvē, kurā viss ir rokas stiepiena attālumā un pieņemtie dizaina lēmumi nekādi netraucētu virtuves mēbeļu funkcionalitātei. Obligāti vajadzētu piedomāt pie plīts, ledusskapja un izlietnes novietojuma, jo šie trīs virtuves elementi tiek izmantoti visintensīvāk. Pieskaņojiet virtuves “darba trijstūra” izkārtojumu savai telpai un Jūsu virtuves mēbeles ikdienas darbos noteikti nesagādās raizes.

2. Uzglabāšanas risinājumi

Funkcionāla virtuve nav iedomājama bez ērti lietojamiem, plašiem un pietiekoši daudz uzglabāšanas risinājumiem. Gatavošana pieprasa dažādākos instrumentus un to ir vairāk nekā sākotnēji varētu likties! Tieši tāpēc ļoti ieteicams, lai visu lieko būtu iespēja novietot uzglabāšanas vietās, lai uz virtuves virsmām nebūtu nekas lieks, taču visas iekārtas arī būtu ērti pieejamas jebkurā brīdī. 

3. Apgaismojuma nozīmīgums

Vai ir nācies gatavot virtuvē, kura ir pārāk tumša un neizgaismota? Tas ir ne tikai neparocīgi un nogurdinās acis, bet ir vienkārši bīstami! Taču apgaismojums virtuvē ne tikai atvieglos gatavošanu diennakts tumšajā laikā, bet arī piešķirs virtuves mēbelei elegantākas aprises un lieliski papildinās kopējo mājokļa interjeru.

Virtuves iekārtojuma pamatprincipi – kopsavilkums

Skaidrs, ka šaura, nepārdomāti izstrādāta un veca virtuve pat labāko pavāru padarīs neapmierinātu un ietekmēs gatavošanā pavadītā laika kvalitāti. Tieši tāpēc virtuves izstrādes laikā dizains nav pati prioritāte, jo ir jāatrod balanss starp funkciju, estētisko un ilgtspēju. Piedomājiet pie šiem trīs mūsu dizaineru minētajiem punktiem un Jūs vēlāk būsiet pateicīgi..

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts