skandināvu virtuves

Kā izveidot plūdenu virtuves dizainu?

Kā izveidot plūdenu virtuves dizainu? Uzzini to!

Ar ko atšķiras lielisks virtuves dizains? Pavisam vienkārši! Tas ir salīdzinoši neitrāls, plūstošs, taču ar savu odziņu, tādejādi lieliski pieskaņojas un papildina mājokļa kopējā interjera noskaņu. Zemāk arī apskatīsim tos elementus, kuri virtuves dizainam piešķir plūdenumu.

Bilde ar baltas krāsas virtuvi no raksta - kā izveidot plūdenu virtuves dizainu

1. Sienas panelis

Sienas panelis ir elements, par kuru neaizdomājas, taču tā iespaids uz virtuves mēbeļu kopskatu ir neizmērojams. Tas ne tikai pasargās sienu no mitruma, skrāpējumiem un dažādākajiem traipiem, bet arī sniegs virtuvei plūstošāku kopskatu, taču tajā pašā laikā piešķirs arī mazu odziņu. Ja iespējams, sienas panelim vajadzētu būt katrā virtuvē!

Bilde ar baltas krāsas Virtuves izlietni no raksta - kā izveidot plūdenu virtuves dizainu

2. Skapīši un atvilknes bez rokturiem

Rokturi, šķietami nemanāmi, taču atstāj lielu iespaidu uz dizaina līnijām. Viss atkarīgs no tā, kāda ir Jūsu vīzija par mājokļa interjera stilu, taču, ja vēlaties plūdenu virtuvi minimālākās noskaņās, tad rokturi nemaz nav nepieciešami! Tos var iefrēzēt un, kur nepieciešams, var izveidot fasādi ar pārkari.

Bilde ar baltas krāsas virtuvi no raksta - kā izveidot plūdenu virtuves dizainu

3. Vienota krāsu palete ar mazu kontrastu

Kā jau ir minēts iepriekš, krāsu palete spēlē lielu lomu kopējā virtuves noskaņas veidošanā, tāpēc tam ir jāpievērš īpaši liela uzmanība. Ja mērķis ir virtuve, kas lieliski izskatīsies, taču nebūs pārāk ekstravaganta, tad tiešām ieteicams pieturēties pie neitrāliem toņiem, kuri veidos patīkamu kombināciju ar citiem toņiem, kurus varēs sastapt mājokļa interjerā.

Virtuves krēsli un galdi

Kā izveidot plūdenu virtuves dizainu? Kopsavilkums.

Interjera dizains ietver visdažādākās nianses, par kurām bieži vien nemaz neaizdomājamies, taču, ja dizaina koncepcijas fāzē pieturās pie pašiem svarīgākajiem pamatiem, tad nav kur noiet greizi! Cerams, ka Jums noderēs mūsu dizaineru sniegtie padomi, kā radīt plūdenu virtuves dizainu un tas palīdzēs īstenot Jūsu mājokļa patieso potenciālu.

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts