Kompaktas virtuves dizains ar gaišām fasādēm

Top 3 ieteikumi kompaktas virtuves izstrādei!

Kompaktas virtuves dizaini

Kompaktas virtuves, pretēji visbiežāk sastopamajiem viedokļiem, sniedz vairāk plusus nekā sākotnēji varētu likties. Tās ir vieglāk uzturēt, pašas virtuves izstrādes izmaksas ir ekonomiski parocīgākas un ciešāks darba trijstūris nozīmē, ka virtuvē vienai personai viss vienmēr būs rokas stiepiena attālumā!

Tieši šo iemeslu pēc ar vien biežāk sastopamies ar kompaktām virtuves telpām, tāpēc attiecīgi arī apskatīsim top 3 ieteikumus, lai virtuve kalpotu lieliski un liktos plašāka!

1. Zema kontrasta krāsu palete

Virtuves veidošana, kuras fasāžu krāsu palete diži neatšķirās no sienu vai virsmas toņiem, liek virtuves telpai izskatīties plašākai nekā tā patiesībā ir. Šeit redzams piemērs, kur fasādes, sienaspanelis un pārējā virtuves telpa ir līdzīgos pelēcīgi baltos toņos. Gaiša virtuve tik tiešām šķitīs plašāka!

2. Sienas skapīši līdz griestiem – tīrākam dizainam

Mazāku izmēru virtuves telpās vēlams, lai sienas skapīši tiktu izveidoti pēc iespējas augstāk, šādā veidā virtuvē radot brīvāku noskaņu. Galu galā, tas arī atbrīvo vietu acu līmenī.

3. Pēdējais, taču vissvarīgākais – apgaismojums!

Ja Jūsu virtuves telpa nesniedz iespēju izveidot plašu virtuvi, tad jo īpaši jāpiedomā par apgaismojumu. Lai arī kādus ietiekumus Jūs ievērotu, ja virtuves apgaismojums nav optimāls, tad tā jebkurā gadījumā liksies mazāka nekā patiesībā ir!

Kompaktas Virtuves – kopsavilkums

Atjautīgi jāizmanto dabīgais apgaismojums, taču virtuves atslēga ir visdažādākie mākslīgā apgaismojuma risinājumi. Viss atkarīgs no tā, ko atļauj budžets, taču apgaismojuma risinājumus var ievietot gan virs izlietnes, lai trauki nebūtu jāmazā tumsā, gan atvilknēs un zem skapīšiem, lai gaisma harmoniski piepildītu telpu. Virtuves apgaismojums tik tiešām spēlē lielu lomu tajā, cik plaša šķiet telpa.

Kompaktas virtuves nav nekas par ko satraukties, jo, ja tās ir pārdomāti un gaumīgi izstrādātas, tad ilgtermiņā tā var pat kalpot labāk un ikdienas lietošanā likties parocīgāka nekā izmēros lielākas virtuves mēbeles!

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts