virtuve studio tipa dzīvoklim

Kā izstrādāt virtuvi studio tipa dzīvoklim?

Kā izstrādāt virtuvi studio tipa dzīvoklim? Uzzini šajā rakstā!

Studio tipa mājokļa iekārtojums visticamāk ir mūsdienu populārākā interjera tendence, kas tikai apliecina virtuves mēbeļu daudzfunkcionālo pielietojumu. Tās kalpo ne tikai ēdiena gatavošanai, bet arī viesu uzņemšanai.

1. Vietas izvērtēšana

Pirmkārt, jāizvērtē visas iespējas, ko sniedz telpa. Kā tiks izkārtots virtuves trijstūris? Vai ir vieta virtuves salai? Ja ir, kādu un cik plašu to veidot? Veidot ar pārkari?

Jautājumi var būt daudz un tieši tāpēc mūsu dizaineri Jums sniegs konsultāciju un pirmo 3D skici bez maksas! Saprotams, ka bez profesionāļu palīdzības var rasties daudz neskaidrības, tāpēc droši sazinieties ar mums un mūsu speciālisti Jums palīdzēs!

2. Uzglabāšanas risinājumi

Lai arī cik noderīgi nebūtu visdažādākie plauktu risinājumi, studio tipa dzīvokļos vēlams ierobežot atvērto plauktu skaitu, jo tie var “pārpildīt” telpas dizainu. Ņemot vērā, ka virtuve nav nodalīta atsevišķi, būs redzams viss novietotais atvērtajos plauktos. Tāpēc ieteicams iestrādāt vairāk slēgtā tipa skapīšus. Pārējai telpai lieliski piestāv tādi dekori, kā Myshelf dizaina plaukti, kuri piešķirs vieglu, neuzbāzīgu dizaina noskaņu.

3. Atvērts virtuves iekārtojums

Šis punkts daļēji saistās ar pirmo, jo ir jāsaprot, kā tiks optimizēta telpa, lai rastu balansu starp virtuves platību un viesistabas daļu. Studio tipa mājokļiem ļoti ieteicams virtuvi izstrādāt gar vienu sienu vai arī izvēlēties L-tipa iekārtojumu. Šāda izvēle nodrošina optimālu platības izmantošanu, taču virtuves mēbeles nešķitīs smagnējas, telpa vizuāli nešķitīs saspiesta.

Virtuves seko līdzi mūsdienu tendencēm, ir svarīgi izvērtēt katru telpu, kā tās platību optimāli izmantot un virtuve jāizstrādā atiecīgi pēc plāna. 

Ja arī Jums ir vēlme uzsākt sava virtuves projekta izstrādi, taču nav līdz galam skaidrs, kur tieši sākt, mūsu dizaineri palīdzēs ar katru sīkāko detaļu un atbildēs uz katru Jūsu jautājumu! Virtuves dizaina 3D vizualizācijai un pirmajai bezmaksas konsultācijai piesakieties šeit!

Share your thoughts