Pirms iegādājies virtuvi, iedvesmojies no šiem virtuves mēbeļu dizainiem!

Aktuāli virtuves mēbeļu dizaini

Dubultā virtuves sala ar integrēto sēdvietu ir elegants un ļoti moderns risinājums. Tas ir kļuvis par vienu no virtuves mēbeļu aktuālākajiem dizaina trendiem. Virtuve ir ļoti funkcionāla un ietilpīga. Akmens galda virsma visā virtuves platība kombinēta ar zelta elementiem rada tīrības un dārguma sajūtu mājoklī.

Šis brīnišķīgais projekts veidots optimālai funkcionēšanai, tas konstruēts regulārai lietošanai un kalpos klientam daudzu gadu garumā. Virtuves dizains ir unikāls, plīts virsma atrodas uz salas, koka fasādes ir saskaņotas ar griestiem un grīdu. Virtuves dizains ir īpaši pievilcīgs, melnie elementi iederas ar dominējošo koka struktūru, radot omulīgu atmosfēru mājoklī. Baltā akmens galda virsma atsvaidzina klasisko krāsu salikumu.

Šī virtuve ir veidota ergonomiski. Tas nozīmē, ka virtuve ir veidota tā, lai tā pielāgotos lietotājam nevis otrādi. Piemēram, galda virsmas augstums ir pielāgots lietotāja augumam. Virtuvei ir daži forši aspekti kas to padara īpaši parocīgu. Tās izveidē izmantota modernā grozu sistēma, kā arī virtuvē ir tikai daži rokturi, pārsvarā visas atvilknes un skapīšus var atvērt bez rokturiem.  Kā labi redzams izsmalcinātās koka detaļas, akcentētās ēnu līnijas un izstrādātā displeja telpa apvieno virtuves kopskatu. Šāda virtuve lieliski iederās mūsdienīgā atvērta plānojuma mājoklī.

Šī ir gaiša dizaina virtuve. Šajā virtuvē ir izmantota spilgti balta palete ar koka akcentiem, virtuve ir vienkārša tai pat laikā eleganta. Redzams ka galda virsma ir izgatavota no saplākšņa ar uzpresētu speciālu plastikātu, taču ražotājs piedāvā vairākus galda virsmas risinājumus – jebkuras citas krāsas laminātu, vai akmens masas galda virsmu. Šo projektu atsvaidzina dažādie virtuves aksesuāri un augi, kā arī redzams patīkams gaišo un tumšo toņu sajaukums.

Elegantā virtuve. Šis projekts veidots kā saistīta elementu grupa kas iecerēta kā daudzpusīgu komponentu sērija. Iztrādāta lai papildinātu viens otru: sols, skapis, plaukts, tie kopā veido ekselento gala iznākumu.  Virtuve ražotājiem patiesi ir izdevusies. Melnbalta, minimālistiskā stilā ar koka struktūras pieskārienu. Aksesuāri ir saskanīgi pieskaņoti virtuves dizainam un krāsām. Darba virsma ir metāliska kas padara virtuves kopējo dizainu pavisam unikālu.

Šī virtuve ir moderna toties ar rotaļīgu retro stila piegaršu, kas to padara unikālu. Elektriskās plīts vietā ir izmantota gāzes plīts un virtuves siena ir noflīzēta. Projekta pievilcīgajā dizainā ir izmantotas izteiksmīgas, tīras līnijas, kas atklāj koka siltuma nokrāsas. Šāda virtuve ir perfekts piemērs modernajam stilam ar nelielu retro pieskārienu.

Cerams ka šie virtuves piemēri iedvesmos Jūs un palīdzēs vieglāk iegūt labas idejas savu virtuves mēbeļu izplānošanai.

Ja gadījumā neesi līdz galam drošs par to ko tieši vēlies, zvani! Konsultējies ar mūsu komandu. Mēs palīdzēsim tev izvēlēties viss atbilstošāko virtuves mēbeļu komplektu un uzskicēsim tev 3D bezmaksas skici! Raksti vai zvani jau šodien!

Darba dienās no 10.00 – 18.00
Sestdienās no 10.00 – 17.00

Vizīte iepriekš jāpiesaka pa tālruni: 22011998

Epasts: info@skandinavuvirtuves.lv

Share your thoughts