Iebūvējamās grozu sistēmas stūra skapīšiem

grozu sistēmas stūra skapīšiem

Viena no galvenajām funkcijām, ko vajadzētu pildīt katrai modernai un funkcionālai virtuvei- ir ērta un parocīga lietu uzglabāšana. Lai Jums ikdienā nepieiciešamās lietas  vienmēr atrastos pa rokai un būtu viegli aizsniedzamas- nepieiciešams kartīgi izplānot Jūsu virtuves tehniskās  nianses.  Ja Jums ir  L  vai U veida virtuves iekārtas izkārtojums, nekādi neiztikt bez stūra skapīšiem, kas būs Jūsu iekārtas komponents. Tie parasti ir dziļi un ietilpīgi, tāpēc tajos ir daudz vietas dāžādu saimniecības lietu un piederumu uzglabāšanai. Taču piekļūšana tiem ir samērā neērta- jo plaukti ir dziiļi, tādejādi to lietošana ikdienā var nebūt tik patīkama.

Iebūvējamās grozu sistēmas stūra skapīšiem ir lielisks risinājums, kas padara stūra skapīšus lietošanā super parocīgus un ērtus. Tiem mēdz būt daudz dāžādi risinājmi. Zemāk pāris piemēri no vācu kompānijas  Vauth- Sagel, kas piedāvā augsstākās raudzes furniturās aprīkojumu.

Grozu sistēmām tiek piemeklēti risinājumi atbilstoši jūsu virtuves skapīšu izmēriem, tiek ņemtas vērā  arī Jūsu  vēlmes un vajadzības- atkarībā no tā, kādus priekšmetus vai sadzīves tehniku vēlaties tajos uzglabāt. Ar vienu rokas kustību Jūsu ēri tiekat klāt visam nepieiciešamajam, kas glabājās Jūsu stūra skapīša vizdziļākajā plauktā.

grozu sistēmas stūra skapīšiem ir pielagojamas arī taisnajam skapim. Pastāv vairākas variācijas iebūvējamo grozu dizanam, augstumam un novietojumam.  Lai atrastu Jums piemērotāko un lietošanā ērtāko risinājumu aicinām, Jūs vēsrties pie speciālistiem.

Lai izvēlētos savai virtuvei atbilstošākos groza sistēmas risinājumu sazinies ar mūsu dizaineriem, un piesaki bezmaksas 3D skici savai virtuvei!

Share your thoughts